Terug naar live uitslagen  

Voetbal Live Uitslagen | Vandaag: Vriendschappelijke wedstrijden

Zaterdag, Juli 22, 2017 (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Gisteren
Uitslagen Vandaag
Live
Preview Vandaag
Morgen
11:00
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
NED
: -
Reading FC
Reading
ENG
11:30
Sporting Braga II
Sporting Braga II
POR
: -
FC Vizela
FC Vizela
11:30
Vegalta Sendai
Vegalta Sendai
JPN
: -
Vissel Kobe
Vissel Kobe
JPN
12:00
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
: -
Stranraer FC
Stranraer
SCO
13:00
Esbjerg fB
Esbjerg
DEN
: -
BK Marienlyst
Marienlyst
DEN
13:00
HB Koge
HB Køge
DEN
: -
Fremad Amager
Fremad Amager
DEN
13:30
Cercle Brugge
Cercle Brugge
BEL
: -
Reading FC
Reading
ENG
13:30
Energie Cottbus
Cottbus
GER
: -
Slovan Liberec
Liberec
CZE
13:40
Chelsea FC
Chelsea
ENG
: -
Arsenal FC
Arsenal
ENG
14:00
FK Jablonec
Jablonec
CZE
: -
Göztepe Izmir
Goztepe
TUR
14:00
Saarbrucken
Saarbrücken
GER
: -
Wuppertaler SV
Wuppertaler SV
GER
14:00
SC Wiedenbrück 2000
Wiedenbrück
GER
: -
Hessen Kassel
Hessen Kassel
GER
14:30
ADO Den Haag
ADO Den Haag
NED
: -
De Graafschap
De Graafschap
NED
15:00
FC St. Pauli
St. Pauli
GER
: -
SV Werder Bremen
Bremen
GER
15:00
FC Ingolstadt
Ingolstadt
GER
: -
FC Nantes
Nantes
FRE
15:00
Nooit Gedacht
Nooit Gedacht
: -
FC Den Bosch
Den Bosch
NED
15:00
Vélez Sársfield
Velez
ARG
: -
CA Villa San Carlos
Villa San Carlos
ARG
15:00
Jahn Regensburg
Regensburg
GER
: -
FC Augsburg
Augsburg
GER
15:00
St. Johnstone
St. Johnstone
SCO
: -
Hartlepool Utd
Hartlepool
ENG
15:00
Go Ahead Eagles
GoAhead Eagles
NED
: -
Excelsior Rott
SBV Excelsior
NED
15:30
Airbus UK Broughton
Airbus UK
WAL
: -
Connah's Quay Nomads FC
Connah's Quay
WAL
15:30
Union Berlin
Union Berlin
GER
: -
Queens Park Rangers
QPR
ENG
15:30
SV Darmstadt
Darmstadt
GER
: -
Fulham FC
Fulham
ENG
15:30
Newton Stewart
Newton Stewart
: -
Market Drayton
Market Drayton
15:30
Aberystwyth Town
Aberystwyth
WAL
: -
Haverfordwest County AFC
Haverfordwest County
WAL
15:30
Goytre United
Goytre Utd
WAL
: -
Barry Town United
Barry Town United
15:30
Baadraan Tehran
Baadraan Tehran
: -
Esteghlal Tehran
Esteghlal FC
IRA
16:00
Watford FC
Watford
ENG
: -
SD Eibar
Eibar
ESP
16:00
Dynamo Dresden
Dresden
GER
: -
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
GER
16:00
Oxford United
Oxford Utd
ENG
: -
Birmingham City
Birmingham
ENG
16:00
Rangers FC
Rangers
SCO
: -
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
16:00
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
ENG
: -
Sutton United
Sutton United
ENG
16:00
FC Oss
FC Oss
NED
: -
FC Dordrecht
Dordrecht
NED
16:00
Barnet FC
Barnet
ENG
: -
Millwall FC
Millwall
ENG
16:00
Halifax
Halifax
ENG
: -
Carlisle Utd
Carlisle Utd
ENG
16:00
KV Oostende
Oostende
BEL
: -
Lille OSC
Lille
FRE
16:00
Chester FC
Chester FC
ENG
: -
Walsall FC
Walsall
ENG
16:00
Crawley Town
Crawley Town
ENG
: -
Brighton
Brighton
ENG
16:00
KRC Genk
Genk
BEL
: -
Everton FC
Everton
ENG
16:00
Welling United FC
Welling United
ENG
: -
Bromley FC
Bromley
ENG
16:00
Bury FC
Bury
ENG
: -
Crewe Alexandra
Crewe
ENG
16:00
Dartford
Dartford
ENG
: -
Cambridge Utd
Cambridge Utd
ENG
16:00
Aldershot Town
Aldershot
ENG
: -
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
ENG
16:00
Rochdale AFC
Rochdale
ENG
: -
Middlesbrough
Middlesbrough
ENG
16:00
Boreham Wood FC
Boreham Wood
ENG
: -
Luton Town
Luton
ENG
16:00
Portsmouth
Portsmouth
ENG
: -
Bournemouth
Bournemouth
ENG
16:00
Gillingham
Gillingham
ENG
: -
Ipswich Town
Ipswich
ENG
16:00
Mansfield
Mansfield
ENG
: -
Nottingham F.
N.Forest
ENG
16:00
Tamworth
Tamworth
ENG
: -
Solihull Moors
Solihull Moors
ENG
16:00
Preston NE
Preston NE
ENG
: -
Newcastle Utd
Newcastle
ENG
16:00
FC Heidenheim
Heidenheim
GER
: -
VfB Stuttgart
Stuttgart
GER
16:00
Bradford City
Bradford City
ENG
: -
Sunderland AFC
Sunderland
ENG
16:00
Brentford FC
Brentford
ENG
: -
Southampton
Southampton
ENG
16:00
Alfreton Town
Alfreton Town
ENG
: -
Burnley FC
Burnley
ENG
16:00
Kidderminster
Kidderminster
ENG
: -
Burnley FC
Burnley
ENG
16:00
Shrewsbury
Shrewsbury
ENG
: -
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers U18
ENG
16:00
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
ENG
: -
Southend Utd
Southend Utd
ENG
16:00
Matlock Town
Matlock Town
ENG
: -
Burton Albion
Burton Albion
ENG
16:00
Forest Green
Forest Green
ENG
: -
Bristol Rovers FC
Bristol Rovers
ENG
16:00
Notts County
Notts County
ENG
: -
Wigan Athletic FC
Wigan
ENG
16:00
Dundela FC
Dundela
NIR
: -
Glentoran Belfast
Glentoran
NIR
16:00
1.FC Kaiserslautern
Kaiserslautern
GER
: -
Derby County
Derby County
ENG
16:00
Limavady United
Limavady United
: -
Coleraine FC
Coleraine
NIR
16:00
Weston AFC
Weston AFC
ENG
: -
Cheltenham
Cheltenham
ENG
16:00
Guiseley AFC
Guiseley
ENG
: -
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
ENG
16:00
Braintree Town
Braintree Town
ENG
: -
Colchester Utd
Colchester
ENG
16:00
Stockport County
Stockport
ENG
: -
Macclesfield
Macclesfield
ENG
16:00
Stevenage FC
Stevenage
ENG
: -
Charlton Athletic
Charlton
ENG
16:00
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
: -
Institute FC
Institute
NIR
16:00
Hastings United
Hastings Utd
ENG
: -
Kingstonian FC
Kingstonian
ENG
16:00
Ballinamallard United FC
Ballinamallard United
NIR
: -
Loughgall FC
Loughgall FC
16:00
Fleetwood Town
Fleetwood
ENG
: -
Bolton Wanderers FC
Bolton Wanderers
ENG
16:00
Curzon Ashton
Curzon Ashton
ENG
: -
Huddersfield U23s
Zimbabwe
FIF
16:00
Accrington Stanley
Accrington St.
ENG
: -
Oldham Athletic
Oldham
ENG
16:30
Teplice
Teplice
CZE
: -
Viktoria Zizkov
Zizkov
CZE
16:30
FCO Beerschot Wilrijk
FCO Beerschot Wilrijk
: -
KAA Gent
KAA Gent
BEL
16:45
Sint-Truidense VV
Sint-Truidense
BEL
: -
Royal Antwerp FC
Antwerp
BEL
16:45
Standard Liege
Standard Liège
BEL
: -
FC Metz
Metz
FRE
17:00
FC Groningen
Groningen
NED
 : 
Everton FC
Everton
ENG
17:00
Opava
Opava
CZE
: -
Tescoma Zlin
Zlin
CZE
17:00
Lazio Roma
Lazio
ITA
: -
SPAL 1907
SPAL
ITA
17:00
TSG Hoffenheim
Hoffenheim
GER
: -
Genoa CFC
Genoa
ITA
17:00
SSV Ulm 1846
Ulm
GER
: -
FC Augsburg
Augsburg
GER
17:00
SVW '27
SVW '27
: -
FC Volendam
Volendam
NED
17:00
Amiens SC
Amiens
FRE
: -
Stoke City
Stoke City
ENG
17:00
NAC Breda
NAC
NED
: -
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
NED
17:00
SC Freiburg
Freiburg
GER
: -
Feyenoord
Feyenoord
NED
17:00
Barnsley FC
Barnsley
ENG
: -
Huddersfield
Huddersfield
ENG
17:00
FC Groningen
Groningen
NED
: -
Granada CF
Granada
ESP
17:00
Koninklijke HFC
Koninklijke HFC
: -
SC Telstar
Telstar
NED
17:00
MFK Karvina
Karvina
CZE
: -
KS Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
POL
17:00
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
: -
CS Sedan Ardennes
Sedan
FRE
17:00
Brescia Calcio
Brescia
ITA
: -
Cagliari Calcio
Cagliari
ITA
17:00
Bologna FC
Bologna
ITA
: -
Südtirol-Alto Adige
Sudtirol-A.A.
ITA
17:30
Fiorentina
Fiorentina
ITA
: -
AS Bari
Bari
ITA
17:30
Fortuna Düsseldorf
Düsseldorf
GER
: -
Sporting Charleroi
Charleroi
BEL
17:30
Sampdoria Genoa
Sampdoria
ITA
: -
FeralpiSalo
FeralpiSalò
ITA
18:00
VfL Bochum
Bochum
GER
: -
Borussia Dortmund
Dortmund
GER
18:00
Lierse SK
Lierse
BEL
: -
Eupen
Eupen
BEL
18:00
FCV Dender EH
FCV Dender EH
: -
Tubize
Tubize
BEL
18:00
FC Eindhoven
Eindhoven
NED
: -
Roda JC
Roda JC
NED
18:00
Portimonense SC
Portimonense
POR
: -
SC Farense
Farense
POR
18:00
Les Herbiers VF
Les Herbiers
FRE
: -
Stade Lavallois FC
Laval
FRE
18:00
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
: -
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
CYP
18:00
SC Espinho
Espinho
POR
: -
Paços de Ferreira
Pacos Ferreira
POR
18:00
Slovacko
Slovacko
CZE
: -
Kardemir Karabükspor
K.Karabukspor
TUR
18:30
SM Caen
Caen
FRE
: -
Stade Rennais FC
Rennes
FRE
18:30
Dijon FCO
Dijon
FRE
: -
FC Bourg-Péronnas
Bourg-Péronnas
FRE
18:30
Real Sociedad
Real Sociedad
ESP
: -
AS Saint-Étienne
Saint-Étienne
FRE
19:00
GD Chaves
Chaves
POR
: -
CD Aves
Aves
POR
19:00
Cappellen
Cappellen
: -
Al Faisaly
Al Faisaly
SAU
19:00
Racing Ferrol
Racing Ferrol
ESP
: -
Celta de Vigo
Celta
ESP
19:00
Levante UD
Levante
ESP
: -
UD Almería
Almeria
ESP
19:00
Toulouse FC
Toulouse
FRE
: -
Montpellier HSC
Montpellier
FRE
19:00
Rayo Vallecano
Vallecano
ESP
: -
Extremadura UD
Extremadura UD
ESP
19:00
Bergantiños FC
Bergantinos
ESP
: -
Deportivo La Coruña
Dep. La Coruna
ESP
19:00
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
: -
Real Valladolid
Valladolid
ESP
19:30
Rio Ave FC
Rio Ave
POR
: -
Angers SCO
Angers
FRE
19:30
CD Lugo
Lugo
ESP
: -
Real Oviedo CF
Real Oviedo
ESP
19:30
Real Oviedo CF
Real Oviedo
ESP
: -
Ribadeo FC
Ribadeo
ESP
19:30
Deportivo Alavés
Alaves
ESP
: -
UD Logrones
UD Logroñés
ESP
20:00
Ontinyent CF
Ontinyent CF
ESP
: -
Atlético Saguntino
Atl. Saguntino
ESP
20:00
Gimnàstic Tarragona
Gimnastic
ESP
: -
Villarreal CF
Villarreal
ESP
20:00
Gimnástica Segoviana
Gimn Segoviana
ESP
: -
Real Valladolid II
Valladolid II
ESP
20:00
CF Fuenlabrada
Fuenlabrada
ESP
: -
CD Leganés
Leganes
ESP
20:30
Sporting Lisboa
Sporting CP
POR
: -
AS Monaco
AS Monaco
FRE
20:30
Cultural Leonesa
Cult. Leonesa
ESP
: -
Atlético Bembibre
Atl. Bembibre
ESP
20:30
Sporting Gijon
Sporting Gijón
ESP
: -
Celta de Vigo
Celta
ESP
21:00
Vitória Setúbal
Setubal
POR
: -
Sheffield FC
Sheffield FC
ENG
21:00
CS Marítimo
Maritimo
POR
: -
UD Las Palmas
Las Palmas
ESP
21:00
Atlético Sanluqueño
Atlético Sanluqueño
ESP
: -
Cádiz CF
Cadiz
ESP
21:30
SL Benfica
Benfica
POR
: -
Hull City
Hull City
ENG
22:00
SSC Napoli
Napoli
ITA
: -
ChievoVerona
Chievo
ITA
16:00
Malmo FF
Malmö FF
1
: -
Jönköpings Södra
Jonkopings S.
12
16:00
Halmstads BK
Halmstad
14
: -
GIF Sundsvall
Sundsvall
13
18:00
Sirius IK
Sirius
4
: -
BK Häcken
Hacken
8
    Stand Allsvenskan
01.
(01.)
34
+12
27:15
10-04-01
15
16:00
02.
(02.)
28
+06
15:09
08-04-03
15
03.
(03.)
27
+04
24:20
08-03-05
16
04.
(04.)
26
+09
24:15
07-05-03
15
18:00
05.
(05.)
26
+06
24:18
07-05-03
15
Zo
06.
(06.)
25
+10
31:21
07-04-04
15
Ma
07.
(07.)
24
+09
27:18
07-03-05
15
Zo
08.
(08.)
23
+05
15:10
06-05-04
15
18:00
09.
(09.)
21
+03
22:19
05-06-04
15
Ma
10.
(10.)
21
-05
19:24
06-03-06
15
Zo
11.
(11.)
18
+02
19:17
04-06-04
14
Zo
12.
(12.)
15
-07
15:22
03-06-06
15
16:00
13.
(13.)
14
-09
11:20
03-05-07
15
16:00
14.
(14.)
08
-11
10:21
01-05-09
15
16:00
15.
(15.)
08
-17
11:28
02-02-11
15
Zo
16.
(16.)
07
-17
13:30
01-04-10
15
Zo
Meer competities
00
03
00
00
01
00
00
03
00
00
02
00
00
02
00
00
02
00
00
03
00
00
01
00
00
01
00
00
01
00
00
03
00
00
02
00
00
02
00
00
02
00
00
02
00
00
05
00
00
01
00
00
01
00
00
03
00
00
03
00
00
13
00
00
03
00
00
03
00
00
02
00
00
01
00
00
07
00
CSL
00
04
00
00
01
00
00
03
00
00
09
00
00
03
00
00
03
00
00
02
00
00
02
03
04
00
00
01
01
00
01
01
00
01
05
00
02
00
00
01
06
00
01
00
00
04
03
00



Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.