Terug naar live uitslagen  

Voetbal uitslagen Woensdag: Champions League

Zaterdag, Juli 22, 2017 (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Gisteren
Uitslagen Vandaag
Live
Preview Vandaag
Morgen
Wo 19/07
Wo
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
APOEL FC
APOEL
CYP
Eerste Been
APOEL FC
APOEL
CYP
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Wo 19/07
Wo
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Dundalk FC
Dundalk
IRE
Eerste Been
Dundalk FC
Dundalk
IRE
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Wo 19/07
Wo
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA  
Eerste Been
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Wo 19/07
Wo
FC Kobenhavn
FC København
DEN
MSK Zilina
Zilina
SWK
Eerste Been
MSK Zilina
Zilina
 SWK
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Wo 19/07
Wo
Ludogorets
Ludogorets
BUL
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
Eerste Been
REO Vilniaus FK
Vilnius
 LTU
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Wo 19/07
Wo
NK Maribor
Maribor
SLO
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
Eerste Been
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
NK Maribor
Maribor
SLO  
Wo 19/07
Wo
FC Salzburg
Salzburg
AUT
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
Eerste Been
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
FC Salzburg
Salzburg
AUT  
Wo 19/07
Wo
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
IFK Mariehamn
IFK Mariehamn
FIN
Eerste Been
IFK Mariehamn
IFK Mariehamn
 FIN
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Wo 19/07
Wo
Celtic FC
Celtic
SCO
Linfield Belfast
Linfield
NIR
Eerste Been
Linfield Belfast
Linfield
NIR
Celtic FC
Celtic
SCO
Wo 19/07
Wo
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Eerste Been
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
Wo 19/07
Wo
Detroit City FC
Detroit City
 USA
FBC Unione Venezia
Venezia
ITA
Wo 19/07
Wo
Murciélagos FC
Murcielagos
MEX
Club América
América
MEX
Wo 19/07
Wo
Juventus FC
Juventus
ITA
 : 
Rayados A
Rayados A
Wo 19/07
Wo
MTK Budapest II
MTK Budapest II
 : 
Szigetszentmiklosi TK
Szigetszentmik
HUN
Wo 19/07
Wo
OFK Beograd
OFK Beograd
SER
IM Rakovica
IM Rakovica
Wo 19/07
Wo
AFC Harman
AFC Harman
FCM Targu Mures
Targu Mures
ROM
Wo 19/07
Wo
KS Energetyk ROW Rybnik
Energetyk ROW Rybnik
POL
TKP Elana Torun
TKP Elana
POL
Wo 19/07
Wo
Ripensia Timisoara
Ripensia Timisoara
FC Hermannstadt
FC Hermannstadt
Wo 19/07
Wo
BKS Stal BB
Stal B-Biala
POL
KS Rozwój Katowice
Rozwój Katowice
POL
Wo 19/07
Wo
Paços de Ferreira
Pacos Ferreira
POR
Moreirense FC
Moreirense
POR
Wo 19/07
Wo
KS Wisła Puławy
Wisła Puławy
 POL
Avia Świdnik
Avia Świdnik
Wo 19/07
Wo
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
ISR
Wo 19/07
Wo
Leicester City
Leicester
ENG
West Bromwich Albion
West Bromwich
ENG
Wo 19/07
Wo
Inglewood United
Inglewood Utd
AUS
Perth Glory
Perth Glory
AUS
Wo 19/07
Wo
Deportiu Espanyol
Espanyol
ESP
Persija Jakarta
Persija Jakar.
IDN
Wo 19/07
Wo
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
SWK
Cegledi VSE
Cegledi
HUN
Wo 19/07
Wo
FC Schalke 04
Schalke
GER
Besiktas JK
Besiktas
TUR
Wo 19/07
Wo
Crystal Palace
Crystal Palace
ENG
Liverpool FC
Liverpool
ENG
Wo 19/07
Wo
FK Radnički Niš
Radnički Niš
SER
: 0
Dinamo Vranje
Dinamo Vranje
Wo 19/07
Wo
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
 : 
Hapoel Tel Aviv
Hap. Tel Aviv
ISR
Wo 19/07
Wo
Club Brugge
Club Brugge
BEL
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
NED
Wo 19/07
Wo
Khone be Khone
Khone be Khone
 : 
Pars Jonoubi Jam
Pars Jonoubi Jam
Wo 19/07
Wo
Sepidrood Rasht
Sepidrood Rasht
Machine Sazi
Machine Sazi
IRA
Wo 19/07
Wo
Lierse SK
Lierse
BEL
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
NED
Wo 19/07
Wo
Gornik Leczna
Gornik Leczna
POL
RKS Radomiak Radom
Radomiak Radom
POL
Wo 19/07
Wo
FC Ajka
FC Ajka
HUN
 : 
BFC Siofok
Siofok
HUN
Wo 19/07
Wo
Dorogi FC
Dorogi FC
 : 
FKM Nove Zamky
Nove Zamky
SWK
Wo 19/07
Wo
Genoa CFC
Genoa
ITA
 : 
Göztepe Izmir
Goztepe
TUR
Wo 19/07
Wo
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
SWK
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
SWK
Wo 19/07
Wo
US Triestina
US Triestina
Lazio Roma
Lazio
ITA
Wo 19/07
Wo
Gyori ETO FC
Gyori ETO
HUN
Csornai SE
Csornai SE
HUN
Wo 19/07
Wo
KFC Komarno
KFC Komarno
SWK
Videoton II
Videoton II
HUN
Wo 19/07
Wo
Vysocina Jihlava
Jihlava
CZE
Velke Mezirici
Velke Mezirici
Wo 19/07
Wo
BKV Elore SC
BKV Elore SC
: 0
Budaorsi SC
Budaorsi SC
Wo 19/07
Wo
SPAL 1907
SPAL
ITA
ACD Campodarsego
ACD Campodarsego
Wo 19/07
Wo
Sokol Aleksandrow
Sokol Aleks.L.
POL
LKS Lodz
LKS Lodz
POL
Wo 19/07
Wo
Decic Tuzi
Decic Tuzi
MNE
Dunarea Calarasi
Dunarea Calarasi
 
Wo 19/07
Wo
Gyirmot SE
Gyirmot
HUN
Monori SE
Monori SE
Wo 19/07
Wo
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
Brusaporto
Brusaporto
Wo 19/07
Wo
H. Slavia Kromeriz
Kromeriz
CZE
Slovacko B
Slovacko B
CZE
Wo 19/07
Wo
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
HUN
Salgótarjáni BTC
Salgotarjani II
HUN
Wo 19/07
Wo
Olympiakos Nic.
Olympiakos CYP
CYP
Alki Oroklini
Alki Oroklini
Wo 19/07
Wo
Ruch Radzionkow
Ruch Radzionkow
TKP Elana Torun
TKP Elana
POL
Wo 19/07
Wo
Zaglebie Sosnowiec
Zag. Sosnowiec
POL
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
POL
Wo 19/07
Wo
FK Septemvri 98 Tervel
Septemvri Tervel
BUL
Hebar Pazardzhik
Hebar Pazardzhik
Wo 19/07
Wo
Platanias FC
Platanias
GRE
Hapoel Ashkelon
Hap. Ashkelon
ISR
Wo 19/07
Wo
Fiorentina
Fiorentina
ITA
AC Trento
AC Trento
Wo 19/07
Wo
HFK Olomouc
HFK Olomouc
CZE
TJ Novy Jicin
TJ Novy Jicin
Wo 19/07
Wo
Academy Pandev
Academy Pandev
Nea Salamina
Nea Salamina
CYP
Wo 19/07
Wo
Dinamo Pancevo
Dinamo Pancevo
Cukaricki Belgrade
Cukaricki Belgrade
SER
Wo 19/07
Wo
ACSMU Poli Iasi
ACSMU P. Iasi
ROM
Stiinta Miroslava
Stiinta Miroslava
Wo 19/07
Wo
FK Mohelnice
FK Mohelnice
Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
Wo 19/07
Wo
Larisa
Larisa
GRE
Levadiakos
Levadiakos
GRE
Wo 19/07
Wo
MKS Kluczbork
MKS Kluczbork
POL
 : 
Odra Opole
Odra Opole
POL
Wo 19/07
Wo
Wormatia Worms
Wormatia Worms
GER
 : 
TSG Pfeddersheim
TSG Pfeddersheim
Wo 19/07
Wo
Udinese Calcio
Udinese
ITA
Al Ahli (Jeddah)
Al Ahli
SAU
Wo 19/07
Wo
SC Freiburg
Freiburg
GER
Konyaspor
Konyaspor
TUR
Wo 19/07
Wo
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
SWK
FK Slovan Duslo Šaľa
Slovan Duslo Šaľa
SWK
Wo 19/07
Wo
FSV Mainz 05
Mainz
GER
FC Tokyo
FC Tokyo
JPN
Wo 19/07
Wo
SM Caen
Caen
FRE
FC Lorient-Bretagne
Lorient
FRE
Wo 19/07
Wo
FK Skopje
FK Skopje
MAC
: 0
FK Shkupi
FK Shkupi
Wo 19/07
Wo
CD Feirense
Feirense
POR
Vitória Guimarães
Guimaraes
POR
Wo 19/07
Wo
Hapoel Acre
Hapoel Acre
ISR
Slovacko
Slovacko
CZE
Wo 19/07
Wo
Le Puy Foot
Le Puy Foot
Dijon FCO
Dijon
FRE
Wo 19/07
Wo
MKS Kutno
MKS Kutno
Pelikan Lowicz
Pelikan Lowicz
POL
Wo 19/07
Wo
Bocholter VV
Bocholt
BEL
KRC Genk
Genk
BEL
Wo 19/07
Wo
Stade de Reims
Reims
FRE
Sporting Charleroi
Charleroi
BEL
Wo 19/07
Wo
Gerasdorf/Stammersdorf
Gerasdorf/Stammersdorf
FC Admira II
Admira II
AUT
Wo 19/07
Wo
Hotiza La Storia
Hotiza La Storia
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
HUN
Wo 19/07
Wo
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
POL
Maccabi Netanya
Macc. Netanya
ISR
Wo 19/07
Wo
VfL Bochum
Bochum
GER
 : 
FC Groningen
Groningen
NED
Wo 19/07
Wo
Kustošija
Kustošija
Hrvatski Dragovoljac
Hrv Dragovoljac
CRO
Wo 19/07
Wo
VfB Oldenburg 1897
VfB Oldenburg
GER
Meppen
Meppen
GER
Wo 19/07
Wo
Mendrisio-Stabio
Mendrisio-St.
SUI
FC Chiasso
Chiasso
SUI
Wo 19/07
Wo
Bonner SC
Bonner SC
GER
Bayer Leverkusen
Leverkusen
GER
Wo 19/07
Wo
FC Zürich
Zurich
SUI
FC Schaffhausen
Schaffhausen
SUI
Wo 19/07
Wo
Montpellier HSC
Montpellier
FRE
Foot Auvergne
Clermont
FRE
Wo 19/07
Wo
Rot-Weiß Darmstadt
Rot-Weiß Darmstadt
FSV Mainz II
Mainz II
GER
Wo 19/07
Wo
Hannover 96 II
Hannover II
GER
SV Rödinghausen
Rodinghausen
GER
Wo 19/07
Wo
Toulouse FC
Toulouse
FRE
: 0
Deportivo Alavés
Alaves
ESP
Wo 19/07
Wo
FK Štěchovice
Stechovice
CZE
Admira Praha
Admira Praha
CZE
Wo 19/07
Wo
FC Kray
Kray
GER
 : 
FSV Duisburg
FSV Duisburg
Wo 19/07
Wo
Excelsior Rott
SBV Excelsior
NED
 : 
FC Oss
FC Oss
NED
Wo 19/07
Wo
FC Twente
Twente
NED
Everton FC
Everton
ENG
Wo 19/07
Wo
MSV Duisburg
Duisburg
 GER
Norwich City
Norwich
ENG
Wo 19/07
Wo
Holstein Kiel
Holstein Kiel
GER
Hamburger SV
Hamburg
GER
Wo 19/07
Wo
AS Monaco
AS Monaco
FRE
Fenerbahçe SK
Fenerbahce
TUR
Wo 19/07
Wo
Union Fürstenwalde
Furstenwalde
GER
Victoria Seelow
Victoria Seelow
Wo 19/07
Wo
NK Krka
Krka
SLO
NK Livar
NK Livar
Wo 19/07
Wo
Recreio de Águeda
Recreio de Águeda
Leixões SC
Leixoes
POR
Wo 19/07
Wo
US Colomiers
Colomiers
FRE
Tarbes Pyrénées
Tarbes Pyrénées
Wo 19/07
Wo
SD Eibar
Eibar
ESP
Barakaldo CF
Barakaldo
ESP
Wo 19/07
Wo
CD Lealtad
Lealtad
ESP
: 0
Real Oviedo CF
Real Oviedo
ESP
Wo 19/07
Wo
Sint-Truidense VV
Sint-Truidense
BEL
: 0
KVC Westerlo
Westerlo
BEL
Wo 19/07
Wo
FCV Dender EH
FCV Dender EH
RSC Anderlecht
Anderlecht
BEL
Wo 19/07
Wo
GD Chaves
Chaves
POR
CS Marítimo
Maritimo
POR
Wo 19/07
Wo
USI Lupo-Martini
USI Lupo-Martini
TSV Havelse
Havelse
GER
Wo 19/07
Wo
Elche Ilicitano
Elche Ilicit.
ESP
Villarreal II
Villarreal II
ESP
Wo 19/07
Wo
Willem II
Willem II
NED
FC Eindhoven
Eindhoven
NED
Wo 19/07
Wo
KESK Leopoldsburg
KESK Leopoldsburg
Patro Eisden
Patro Eisden
BEL
Wo 19/07
Wo
FC Eilenburg
FC Eilenburg
BSG Chemie Leipzig
BSG Chemie Leipzig
Wo 19/07
Wo
Maritiem Elftal
Maritiem Elftal
 : 
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
NED
Wo 19/07
Wo
KV Kortrijk
Kortrijk
BEL
Lille OSC
Lille
FRE
Wo 19/07
Wo
Eupen
Eupen
BEL
FC Metz
Metz
FRE
Wo 19/07
Wo
AEK Athens
AEK Athens
GRE
KAA Gent
KAA Gent
BEL
Wo 19/07
Wo
HNK Sibenik
Sibenik
CRO
: 0
NK Solin
NK Solin
Wo 19/07
Wo
FCO Beerschot Wilrijk
FCO Beerschot Wilrijk
KFC Oosterzonen
KFC Oosterzonen
Wo 19/07
Wo
CD Águilas
Aguilas
ESP
 : 
UD Almería
Almeria
ESP
Wo 19/07
Wo
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
Asteras Tripolis
Asteras Trip
GRE
Wo 19/07
Wo
Atlético Bembibre
Atl. Bembibre
ESP
SD Ponferradina
Ponferradina
ESP
Wo 19/07
Wo
Rio Ave FC
Rio Ave
POR
Gil Vicente FC
Gil Vicente
POR
Wo 19/07
Wo
Llanelli AFC
Llanelli
WAL
Yeovil Town
Yeovil
ENG
Wo 19/07
Wo
Bodmin Town
Bodmin Town
Cardiff City
Cardiff City
ENG
Wo 19/07
Wo
Sporting Braga
Braga
POR
Angers SCO
Angers
FRE
Wo 19/07
Wo
FC Wunstorf
FC Wunstorf
Germania Egestorf
Germania Egestorf
Wo 19/07
Wo
Portimonense SC
Portimonense
POR
Sheffield FC
Sheffield FC
ENG
Wo 19/07
Wo
Aldershot Town
Aldershot
ENG
Chelsea FC Youth
Chelsea FC Youth
Wo 19/07
Wo
Mansfield
Mansfield
ENG
Middlesbrough
Middlesbrough
ENG
Wo 19/07
Wo
Barbate CF
Barbate CF
Cádiz CF
Cadiz
ESP
Wo 19/07
Wo
Merthyr Town
Merthyr Town
Newport County
Newport County
ENG
Wo 19/07
Wo
Alsager Town
Alsager Town
Crewe Alexandra
Crewe
ENG
Wo 19/07
Wo
Accrington Stanley
Accrington St.
ENG
Preston NE
Preston NE
ENG
Wo 19/07
Wo
CD Guijuelo
Guijuelo
ESP
Sporting Gijon
Sporting Gijón
ESP
Wo 19/07
Wo
Oxford United
Oxford Utd
ENG
Brentford FC
Brentford
ENG
Wo 19/07
Wo
Notts County
Notts County
ENG
Nottingham F.
N.Forest
ENG
Wo 19/07
Wo
Stafford Rangers FC
Stafford Rangers
ENG
Walsall FC
Walsall
ENG
Wo 19/07
Wo
Farsley Celtic
Farsley Celtic
Harrogate Town
Harrogate Town
ENG
Wo 19/07
Wo
Ramsbottom Utd
Ramsbottom Utd
 ENG
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
ENG
Wo 19/07
Wo
FC Famalicão
Famalicao
POR
: 0
Sporting Braga II
Sporting Braga II
POR
Meer competities
10
00
00
04
00
00
01
00
00
06
00
00
01
00
00
03
00
00
10
00
00



Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.