Terug naar live uitslagen  

Vyscha Liga Live Uitslagen & Live Stream

Woensdag, Juni 28, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Vr 26/05
Chernomorets Od.
Chernomorets
 6
Zorya Lugansk
Zorya
3
Vr 26/05
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
: 0
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
Vr 26/05
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Za 27/05
Vorskla
Vorskla
7
Dnipro
Dnipro
10
Za 27/05
Volyn Lutsk
Volyn
12
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Za 27/05
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Afgelast
Dnipro
Dnipro
10
 : 
Volyn Lutsk
Volyn
12
Wo 31/05
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
: 0
Vorskla
Vorskla
7
Wo 31/05
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Wo 31/05
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Chernomorets Od.
Chernomorets
6
Wo 31/05
Zorya Lugansk
Zorya
3
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4  
Wo 31/05
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
    Stand Vyscha Liga
01.
(01.)
60
+33
47:14
19-03-00
22
02.
(02.)
46
+20
43:23
14-04-04
22
03.
(03.)
40
+13
34:21
12-04-06
22
04.
(04.)
34
-02
28:30
09-07-06
22
05.
(05.)
33
+09
37:28
09-06-07
22
06.
(06.)
27
-06
17:23
07-06-09
22
07.
(07.)
24
-04
24:28
06-06-10
22
08.
(08.)
24
-05
20:25
06-06-10
22
09.
(09.)
23
-13
20:33
06-05-11
22
10.
(10.)
16
-09
21:30
04-10-08
22
11.
(11.)
13
-09
21:30
04-07-11
22
12.
(12.)
10
-27
13:40
02-04-16
22
    Stand Vyscha Liga
01.
(01.)
29
+18
23:05
09-02-00
11
02.
(02.)
24
+10
22:12
08-00-03
11
03.
(03.)
21
+13
23:10
06-03-02
11
04.
(04.)
19
+08
22:14
06-01-04
11
05.
(05.)
18
+00
14:14
05-03-03
11
06.
(06.)
16
+02
11:09
04-04-03
11
07.
(07.)
16
+01
10:09
04-04-03
11
08.
(08.)
12
-04
11:15
03-03-05
11
09.
(09.)
11
+00
13:13
02-05-04
11
10.
(10.)
11
-02
11:13
02-05-04
11
11.
(11.)
10
-03
13:16
03-01-07
11
12.
(12.)
09
-04
09:13
02-03-06
11
    Stand Vyscha Liga
01.
(01.)
31
+15
24:09
10-01-00
11
02.
(02.)
22
+10
21:11
06-04-01
11
03.
(03.)
21
+05
12:07
06-03-02
11
04.
(04.)
16
-02
14:16
04-04-03
11
05.
(05.)
14
-02
07:09
03-05-03
11
06.
(06.)
13
-02
13:15
04-01-06
11
07.
(07.)
12
-04
14:18
03-03-05
11
08.
(08.)
11
-07
07:14
03-02-06
11
09.
(09.)
11
-09
08:17
02-05-04
11
10.
(10.)
07
-05
10:15
01-04-06
11
11.
(11.)
07
-15
09:24
02-01-08
11
12.
(12.)
01
-23
04:27
00-01-10
11
    Stand Vyscha Liga
01.
(01.)
16
+06
12:06
05-01-00
06
02.
(02.)
10
+03
08:05
03-01-02
06
03.
(03.)
10
+00
10:10
03-01-02
06
04.
(04.)
09
+01
09:08
03-00-03
06
05.
(05.)
09
+00
07:07
02-03-01
06
06.
(06.)
08
+03
10:07
02-02-02
06
07.
(07.)
08
+01
06:05
01-05-00
06
08.
(08.)
08
+00
05:05
02-02-02
06
09.
(09.)
07
+00
05:05
01-04-01
06
10.
(10.)
05
-02
07:09
01-02-03
06
11.
(11.)
05
-02
04:06
01-02-03
06
12.
(12.)
01
-10
01:11
00-01-05
06
    Stand Vyscha Liga
01.
(01.)
16
+07
10:03
05-01-00
06
02.
(02.)
15
+07
14:07
05-00-01
06
03.
(03.)
11
+01
06:05
03-02-01
06
04.
(04.)
10
+01
08:07
03-01-02
06
05.
(05.)
09
+06
11:05
02-03-01
06
06.
(06.)
08
+00
07:07
02-02-02
06
07.
(07.)
08
+00
04:04
02-02-02
06
08.
(08.)
07
+02
09:07
02-01-03
06
09.
(09.)
06
-01
09:10
02-00-04
06
10.
(10.)
03
-03
07:10
00-03-03
06
11.
(11.)
03
-04
04:08
01-00-05
06
12.
(12.)
03
-06
04:10
00-03-03
06
    Stand Vyscha Liga
01.
(01.)
18
+09
14:05
06-00-00
06
02.
(02.)
14
+06
09:03
04-02-00
06
03.
(03.)
11
+03
11:08
03-02-01
06
04.
(04.)
10
+00
04:04
03-01-02
06
05.
(05.)
09
+01
07:06
02-03-01
06
06.
(06.)
09
+00
07:07
03-00-03
06
07.
(07.)
09
-01
07:08
02-03-01
06
08.
(08.)
08
+00
10:10
02-02-02
06
09.
(09.)
04
-04
05:09
01-01-04
06
10.
(10.)
04
-06
05:11
01-01-04
06
11.
(11.)
03
-05
03:08
00-03-03
06
12.
(12.)
01
-12
02:14
00-01-05
06
Zo 09/04
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
: 0
Zorya Lugansk
Zorya
3
Zo 09/04
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
Chernomorets Od.
Chernomorets
6
Zo 09/04
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Vr 14/04
Zorya Lugansk
Zorya
3
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Za 15/04
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
Zo 16/04
Chernomorets Od.
Chernomorets
 6
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
Vr 21/04
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
Za 22/04
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Zo 23/04
Zorya Lugansk
Zorya
3
Chernomorets Od.
Chernomorets
6
Zo 30/04
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Zorya Lugansk
Zorya
3  
Zo 30/04
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
Zo 30/04
Chernomorets Od.
Chernomorets
6
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Za 06/05
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Chernomorets Od.
Chernomorets
6  
Za 06/05
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
Zorya Lugansk
Zorya
3
Zo 07/05
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5  
Za 13/05
Zorya Lugansk
Zorya
3
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5  
Za 13/05
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Za 13/05
Chernomorets Od.
Chernomorets
6
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
Zo 21/05
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Don
1
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
4
Zo 21/05
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2
Zorya Lugansk
Zorya
3
Zo 21/05
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
5
Chernomorets Od.
Chernomorets
6  
Za 08/04
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Volyn Lutsk
Volyn
12
Za 08/04
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Vorskla
Vorskla
7
Zo 09/04
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Dnipro
Dnipro
10
Za 15/04
Vorskla
Vorskla
7
: 0
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Za 15/04
Dnipro
Dnipro
10
: 0
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Zo 16/04
Volyn Lutsk
Volyn
12
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9  
Za 22/04
Dnipro
Dnipro
10
Vorskla
Vorskla
7
Zo 23/04
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9  
Zo 23/04
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Volyn Lutsk
Volyn
12
Za 29/04
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11  
Za 29/04
Vorskla
Vorskla
7
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Zo 30/04
Volyn Lutsk
Volyn
12
Dnipro
Dnipro
10
Vr 05/05
Volyn Lutsk
Volyn
12
Vorskla
Vorskla
7
Zo 07/05
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Zo 07/05
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Dnipro
Dnipro
10
Vr 12/05
Volyn Lutsk
Volyn
 12
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Zo 14/05
Vorskla
Vorskla
7
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Zo 14/05
Dnipro
Dnipro
10
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Za 20/05
Zirka Kirovohrad
Zirka K.
9
Volyn Lutsk
Volyn
12
Za 20/05
Stal Dniprodzh.
Stal Dnipr.
8
Dnipro
Dnipro
10
Zo 21/05
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
11
Vorskla
Vorskla
7

Kampioenen in de afgelopen jaren

2017
1 Shakhtar Donetsk
2 Zorya Lugansk
3 Dynamo Kiev
4 Chernomorets Od.
5 PFK Aleksandriya
2016
1 Dynamo Kiev
2 Shakhtar Donetsk
3 Dnipro
4 Zorya Lugansk
5 Vorskla
2015
1 Dynamo Kiev
2 Shakhtar Donetsk
3 Dnipro
4 Zorya Lugansk
5 Vorskla
2014
1 Shakhtar Donetsk
2 Dnipro
3 Metalist Kharkov
4 Dynamo Kiev
5 Chernomorets Od.
2013
1 Shakhtar Donetsk
2 Metalist Kharkov
3 Dynamo Kiev
4 Dnipro
5 Metalurg Don
2012
1 Shakhtar Donetsk
2 Dynamo Kiev
3 Metalist Kharkov
4 Dnipro
5 Arsenal Bila Tserkva
2011
1 Shakhtar Donetsk
2 Dynamo Kiev
3 Metalist Kharkov
4 Dnipro
5 Karpaty Lviv
2010
1 Shakhtar Donetsk
2 Dynamo Kiev
3 Metalist Kharkov
4 Dnipro
5 Karpaty Lviv
2009
1 Dynamo Kiev
2 Shakhtar Donetsk
3 Metalist Kharkov
4 Metalurg Don
5 Vorskla
2008
1 Shakhtar Donetsk
2 Dynamo Kiev
3 Metalist Kharkov
4 Dnipro
5 Tavriya
2007
1 Dynamo Kiev
2 Shakhtar Donetsk
3 Metalist Kharkov
4 Dnipro
5 Tavriya
2006
1 Shakhtar Donetsk
2 Dynamo Kiev
3 Chernomorets Od.
4 Dnipro
5 Illichivets
2005
1 Shakhtar Donetsk
2 Dynamo Kiev
3 Metalurg Don
4 Dnipro
5 Illichivets
2004
1 Dynamo Kiev
2 Shakhtar Donetsk
3 Dnipro
4 Metalurg Don
5 Chernomorets Od.

Best Doelpunten Makers van de afgelopen seizoenen

2016
1 A. Bogdanov
3
2 A. Zaporozhan
3
3 Júnior Moraes
3
2015
1 Alex Teixeira
22
2 P. Budkivskyi
14
3 A. Yarmolenko
13
2014
1 Alex Teixeira
17
2 E. Bicfalvi
17
3 A. Kravets
15
2013
1 Luiz Adriano
20
2 Júnior Moraes
19
3 M. Dević
15
2012
1 H. Mkhitaryan
25
2 B. Ideye
17
3 Cleiton Xavier
15
2011
1 Y. Seleznyov
14
2 Maicon
13
3 A. Yarmolenko
12
2010
1 Y. Seleznyov
17
2 M. Dević
14
3 I. Idahor
13
2009
1 A. Milevskiy
17
2 Jajá
16
3 Y. Seleznyov
13
2008
1 O. Kovpak
17
2 I. Bangoura
13
3 O. Aliyev
13

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.