Terug naar live uitslagen  

Slowakije I. liga Live Uitslagen & Live Stream

Zaterdag, Mei 27, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Zo 07/05
FK Poprad
FK Poprad
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Za 13/05
FK Poprad
FK Poprad
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
Za 13/05
FK Haniska
FK Haniska
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Za 20/05
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Za 20/05
FK Poprad
FK Poprad
FK Haniska
FK Haniska
17:00
FK Haniska
FK Haniska
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
Zo 28/05
Zo
MFK Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
: -
FK Poprad
FK Poprad
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
50
+42
64:22
08-00-00
08
02.
(02.)
23
-21
22:43
04-01-03
08
03.
(03.)
20
-32
23:55
03-02-04
09
1:1
04.
(04.)
13
-52
28:80
00-01-08
09
1:1
Wo 10/05
MFK Kosice
Kosice
1
FK Pohronie
Pohronie
9
Wo 10/05
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
FC Nitra
Nitra
2
Wo 10/05
ŠKF Sereď
Sereď
6
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12  
Wo 10/05
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
MSK Zilina II
Zilina II
5
Wo 10/05
STK Samorin
STK Samorin
4
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
Wo 10/05
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
Za 13/05
FC Nitra
Nitra
2
MFK Kosice
Kosice
1
Za 13/05
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Za 13/05
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
ŠKF Sereď
Sereď
6
Za 13/05
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
FK Pohronie
Pohronie
9
Zo 14/05
MSK Zilina II
Zilina II
5
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
Zo 14/05
STK Samorin
STK Samorin
4
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
Vr 19/05
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
STK Samorin
STK Samorin
4
Za 20/05
MFK Kosice
Kosice
1
MSK Zilina II
Zilina II
5
Za 20/05
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
 11
FC Nitra
Nitra
2
Za 20/05
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10  
Zo 21/05
Zo
FK Pohronie
Pohronie
9
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12  
Zo 21/05
Zo
ŠKF Sereď
Sereď
6
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
Wo 24/05
Wo
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12
FC Nitra
Nitra
2
Wo 24/05
Wo
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
FK Pohronie
Pohronie
9
Wo 24/05
Wo
ŠKF Sereď
Sereď
6
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
Wo 24/05
Wo
MSK Zilina II
Zilina II
5
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
Wo 24/05
Wo
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
MFK Skalica
MFK Skalica
3
Wo 24/05
Wo
STK Samorin
STK Samorin
4
MFK Kosice
Kosice
1
Zo 28/05
Zo
FC Nitra
Nitra
2
: -
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
10
Zo 28/05
Zo
MFK Kosice
Kosice
1
: -
ŠKF Sereď
Sereď
6
Zo 28/05
Zo
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
12
: -
MSK Zilina II
Zilina II
5
Zo 28/05
Zo
FK Pohronie
Pohronie
9
: -
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
7
Zo 28/05
Zo
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
11
: -
STK Samorin
STK Samorin
4
Zo 28/05
Zo
MFK Skalica
MFK Skalica
3
: -
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
8
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
58
+13
38:25
03-02-05
10
Zo
02.
(02.)
53
+23
54:31
07-03-00
10
Zo
03.
(03.)
52
+23
42:19
05-02-03
10
04.
(04.)
49
+15
43:28
05-03-02
10
05.
(05.)
48
+25
67:42
07-00-03
10
06.
(06.)
47
+24
54:30
03-05-02
10
Zo
07.
(07.)
46
+12
45:33
04-02-04
10
08.
(08.)
44
+15
53:38
02-06-02
10
09.
(09.)
43
-03
35:38
04-02-04
10
10.
(10.)
42
+06
40:34
03-02-05
10
Zo
11.
(11.)
34
-06
37:43
02-02-06
10
12.
(12.)
28
-27
36:63
00-01-09
10
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
18
+21
29:08
06-00-00
06
02.
(02.)
13
+09
10:01
04-01-00
05
Zo
03.
(03.)
11
+08
08:00
03-02-00
05
04.
(04.)
10
+06
10:04
03-01-01
05
05.
(05.)
10
+03
08:05
03-01-01
05
06.
(06.)
10
+01
08:07
03-01-01
05
Zo
07.
(07.)
09
+04
11:07
02-03-00
05
Zo
08.
(08.)
09
+04
07:03
03-00-01
04
09.
(09.)
08
+03
06:03
02-02-01
05
10.
(10.)
08
+01
09:08
02-02-01
05
11.
(11.)
07
-01
06:07
02-01-02
05
Zo
12.
(12.)
01
-11
01:12
00-01-04
05
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
11
+06
10:04
03-02-00
05
Zo
02.
(02.)
08
+03
09:06
02-02-02
06
03.
(03.)
08
+02
07:05
02-02-01
05
04.
(04.)
05
+00
05:05
01-02-02
05
Zo
05.
(05.)
04
-02
03:05
00-04-01
05
06.
(06.)
04
-05
07:12
01-01-03
05
07.
(07.)
04
-07
04:11
01-01-03
05
Zo
08.
(09.)
03
-05
05:10
01-00-03
04
09.
(08.)
03
-05
05:10
01-00-04
05
10.
(10.)
01
-06
04:10
00-01-04
05
Zo
11.
(11.)
00
-12
05:17
00-00-05
05
12.
(12.)
00
-17
01:18
00-00-05
05
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
15
+14
24:10
05-00-01
06
02.
(02.)
15
+06
14:08
05-00-01
06
03.
(03.)
14
+09
11:02
04-02-00
06
Zo
04.
(04.)
13
+07
12:05
04-01-01
06
05.
(05.)
12
+06
14:08
03-03-00
06
Zo
06.
(06.)
09
-02
07:09
03-00-03
06
Zo
07.
(07.)
07
+01
11:10
02-01-03
06
08.
(08.)
04
-03
08:11
00-04-02
06
09.
(09.)
04
-03
07:10
01-01-04
06
10.
(10.)
04
-05
09:14
01-01-04
06
Zo
11.
(11.)
04
-08
06:14
01-01-04
06
12.
(12.)
00
-22
02:24
00-00-06
06
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
18
+21
29:08
06-00-00
06
02.
(02.)
13
+09
10:01
04-01-00
05
Zo
03.
(03.)
11
+08
08:00
03-02-00
05
04.
(04.)
10
+06
10:04
03-01-01
05
05.
(05.)
10
+03
08:05
03-01-01
05
06.
(06.)
10
+01
08:07
03-01-01
05
Zo
07.
(07.)
09
+04
11:07
02-03-00
05
Zo
08.
(08.)
09
+04
07:03
03-00-01
04
09.
(09.)
08
+03
06:03
02-02-01
05
10.
(10.)
08
+01
09:08
02-02-01
05
11.
(11.)
07
-01
06:07
02-01-02
05
Zo
12.
(12.)
01
-11
01:12
00-01-04
05
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
11
+06
10:04
03-02-00
05
Zo
02.
(02.)
08
+03
09:06
02-02-02
06
03.
(03.)
08
+02
07:05
02-02-01
05
04.
(04.)
05
+00
05:05
01-02-02
05
Zo
05.
(05.)
04
-02
03:05
00-04-01
05
06.
(06.)
04
-05
07:12
01-01-03
05
07.
(07.)
04
-07
04:11
01-01-03
05
Zo
08.
(09.)
03
-05
05:10
01-00-03
04
09.
(08.)
03
-05
05:10
01-00-04
05
10.
(10.)
01
-06
04:10
00-01-04
05
Zo
11.
(11.)
00
-12
05:17
00-00-05
05
12.
(12.)
00
-17
01:18
00-00-05
05
Zo 07/05
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
Za 13/05
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
Zo 14/05
Spartak Trnava II
Trnava II
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
Zo 14/05
SK Svaty Jur
Svaty Jur
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
Za 20/05
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
Za 20/05
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
Spartak Trnava II
Trnava II
Za 20/05
SK Svaty Jur
Svaty Jur
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
Gisteren
Vr
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
Dukla Banska Bystrica
Banska Bystr.
Zo 28/05
Zo
Spartak Trnava II
Trnava II
: -
SK Svaty Jur
Svaty Jur
Zo 28/05
Zo
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
: -
Slovan Bratislava Youth
Slovan Bratislava Youth
    Stand Slowakije I. liga
01.
(01.)
53
+14
59:45
06-00-03
09
Zo
02.
(02.)
45
+12
41:29
04-01-04
09
Zo
03.
(03.)
36
-19
36:55
07-01-02
10
04.
(04.)
35
-23
36:59
07-00-02
09
Zo
05.
(05.)
20
-39
29:68
01-03-05
09
Zo
06.
(06.)
13
-52
29:81
00-01-09
10

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.