Terug naar live uitslagen  

Regionalliga Ost Live Uitslagen & Live Stream

Zondag, April 23, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Vr 30/09
SV Schwechat
Schwechat
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Vr 30/09
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
SKU Amstetten
Amstetten
Za 01/10
SC Ritzing
Ritzing
: 0
Wiener SK
Wiener SK
 
Vr 07/10
FK Austria Wien II
Austria Wien II
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Vr 07/10
Wiener SK
Wiener SK
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Vr 07/10
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
SC Ritzing
Ritzing
Vr 07/10
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
First Vienna
First Vienna
Za 08/10
FC Stadlau
FC Stadlau
SV Schwechat
Schwechat
Wo 12/10
SKU Amstetten
Amstetten
FC Admira II
Admira II
Do 13/10
FK Austria Wien II
Austria Wien II
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Vr 14/10
First Vienna
First Vienna
SC Neusiedl
Neusiedl
Vr 14/10
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Vr 14/10
SV Schwechat
Schwechat
 
Wiener SK
Wiener SK
Zo 16/10
FC Admira II
Admira II
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
 
Zo 16/10
SKN St. Pölten II
St. Polten II
FC Stadlau
FC Stadlau
Di 18/10
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
 
Vr 21/10
SC Neusiedl
Neusiedl
FC Admira II
Admira II
Vr 21/10
Wiener SK
Wiener SK
: 0
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Vr 21/10
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
SV Schwechat
Schwechat
Za 22/10
FC Stadlau
FC Stadlau
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Vr 28/10
First Vienna
First Vienna
 
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Vr 28/10
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
: 0
SKU Amstetten
Amstetten
Vr 28/10
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Wiener SK
Wiener SK
Vr 28/10
SV Schwechat
Schwechat
SC Ritzing
Ritzing
Zo 30/10
FC Admira II
Admira II
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Zo 30/10
SKN St. Pölten II
St. Polten II
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Vr 04/11
FK Austria Wien II
Austria Wien II
FC Admira II
Admira II
 
Vr 04/11
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
SV Schwechat
Schwechat
Vr 04/11
SKU Amstetten
Amstetten
SC Neusiedl
Neusiedl
Vr 04/11
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
 
Vr 04/11
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
 
Za 05/11
FC Stadlau
FC Stadlau
 
First Vienna
First Vienna
Za 05/11
SC Ritzing
Ritzing
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Di 08/11
SKU Amstetten
Amstetten
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Vr 11/11
FC Admira II
Admira II
 
FC Stadlau
FC Stadlau
Vr 11/11
SC Neusiedl
Neusiedl
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Vr 11/11
First Vienna
First Vienna
Wiener SK
Wiener SK
Vr 11/11
SV Schwechat
Schwechat
SKU Amstetten
Amstetten
 
Zo 13/11
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Vr 18/11
First Vienna
First Vienna
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Vr 18/11
SC Neusiedl
Neusiedl
FK Austria Wien II
Austria Wien II
 
Vr 18/11
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
SKU Amstetten
Amstetten
Vr 18/11
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
FC Stadlau
FC Stadlau
Zo 20/11
FC Admira II
Admira II
Wiener SK
Wiener SK
Zo 20/11
SKN St. Pölten II
St. Polten II
 
SV Schwechat
Schwechat
Za 26/11
SKN St. Pölten II
St. Polten II
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Vr 24/02
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
 
SC Ritzing
Ritzing
Vr 03/03
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Vr 03/03
Wiener SK
Wiener SK
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Vr 03/03
SV Schwechat
Schwechat
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Za 04/03
SC Ritzing
Ritzing
First Vienna
First Vienna
 
Za 04/03
FC Stadlau
FC Stadlau
SC Neusiedl
Neusiedl
Za 04/03
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
 
FC Admira II
Admira II
Zo 05/03
SKN St. Pölten II
St. Polten II
 
SKU Amstetten
Amstetten
Vr 10/03
First Vienna
First Vienna
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Vr 10/03
SKU Amstetten
Amstetten
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Vr 10/03
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Za 11/03
SC Neusiedl
Neusiedl
Wiener SK
Wiener SK
Zo 12/03
FC Admira II
Admira II
SC Ritzing
Ritzing
Zo 12/03
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
FC Stadlau
FC Stadlau
 
Zo 12/03
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
SKN St. Pölten II
St. Polten II
 
Vr 17/03
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
FC Admira II
Admira II
 
Vr 17/03
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Wiener SK
Wiener SK
 
Vr 17/03
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
SKU Amstetten
Amstetten
Vr 17/03
SV Schwechat
Schwechat
First Vienna
First Vienna
Vr 17/03
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
: 0
SC Neusiedl
Neusiedl
Za 18/03
SC Ritzing
Ritzing
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
 
Za 18/03
FC Stadlau
FC Stadlau
: 0
FK Austria Wien II
Austria Wien II
 
Do 23/03
First Vienna
First Vienna
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Vr 24/03
FC Admira II
Admira II
SV Schwechat
Schwechat
Vr 24/03
SKU Amstetten
Amstetten
FC Stadlau
FC Stadlau
Vr 24/03
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Vr 24/03
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Za 25/03
SC Neusiedl
Neusiedl
SC Ritzing
Ritzing
Vr 31/03
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
SC Neusiedl
Neusiedl
 
Vr 31/03
Wiener SK
Wiener SK
FC Stadlau
FC Stadlau
Vr 31/03
SV Schwechat
Schwechat
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Vr 31/03
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
 
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Za 01/04
SC Ritzing
Ritzing
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Zo 02/04
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
First Vienna
First Vienna
Zo 02/04
SKN St. Pölten II
St. Polten II
: 0
FC Admira II
Admira II
Vr 07/04
FK Austria Wien II
Austria Wien II
SC Ritzing
Ritzing
Vr 07/04
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Vr 07/04
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Za 08/04
FC Stadlau
FC Stadlau
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Zo 09/04
FC Admira II
Admira II
 
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Di 11/04
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Wiener SK
Wiener SK
Vr 14/04
First Vienna
First Vienna
 
SKU Amstetten
Amstetten
 
Vr 14/04
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
FK Austria Wien II
Austria Wien II
Vr 14/04
SV Schwechat
Schwechat
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Vr 14/04
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Wiener SK
Wiener SK
Za 15/04
SC Ritzing
Ritzing
FC Stadlau
FC Stadlau
Zo 16/04
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Zo 16/04
SKN St. Pölten II
St. Polten II
SC Neusiedl
Neusiedl
Vr 21/04
Vr
FK Austria Wien II
Austria Wien II
 
: 0
SV Schwechat
Schwechat
Vr 21/04
Vr
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Vr 21/04
Vr
Wiener SK
Wiener SK
SC Ritzing
Ritzing
Vr 21/04
Vr
SKU Amstetten
Amstetten
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Gisteren
Za
FC Stadlau
FC Stadlau
: 0
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
14:30
FC Admira II
Admira II
: -
First Vienna
First Vienna

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.