Terug naar live uitslagen  

Regionalliga Mitte Live Uitslagen & Live Stream

Zaterdag, Mei 27, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Zo 16/10
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Vr 21/10
Gleisdorf
Gleisdorf
: 0
FC Pasching
Pasching
Vr 21/10
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Hartberg
Hartberg
Vr 21/10
Weiz
Weiz
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
 
Vr 21/10
Grieskirchen
Grieskirchen
DSC
DSC
Vr 21/10
Union Gurten
Union Gurten
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Za 22/10
SV Lafnitz
Lafnitz
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Zo 23/10
Allerheiligen
Allerheiligen
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Vr 28/10
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Gleisdorf
Gleisdorf
Vr 28/10
Hartberg
Hartberg
 
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Vr 28/10
FC Pasching
Pasching
Allerheiligen
Allerheiligen
Vr 28/10
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
SV Lafnitz
Lafnitz
Vr 28/10
DSC
DSC
Union Gurten
Union Gurten
 
Vr 04/11
SC Kalsdorf
Kalsdorf
: 0
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Vr 04/11
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Allerheiligen
Allerheiligen
 
Vr 04/11
Hartberg
Hartberg
Weiz
Weiz
Vr 04/11
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Gleisdorf
Gleisdorf
Vr 04/11
DSC
DSC
SV Lafnitz
Lafnitz
Zo 06/11
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Union Gurten
Union Gurten
Vr 10/03
Gleisdorf
Gleisdorf
DSC
DSC
Vr 10/03
Allerheiligen
Allerheiligen
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Za 11/03
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Za 11/03
Union Gurten
Union Gurten
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
Vr 17/03
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Weiz
Weiz
Vr 17/03
Union Sankt Florian
Union St. Florian
FC Pasching
Pasching
Vr 17/03
Hartberg
Hartberg
Union Gurten
Union Gurten
Vr 17/03
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Zo 19/03
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Gleisdorf
Gleisdorf
Vr 24/03
Union Sankt Florian
Union St. Florian
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Vr 24/03
Gleisdorf
Gleisdorf
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
Vr 24/03
FC Pasching
Pasching
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Vr 24/03
Grieskirchen
Grieskirchen
: 0
Weiz
Weiz
Za 25/03
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
DSC
DSC
Za 25/03
Union Gurten
Union Gurten
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Za 25/03
SV Lafnitz
Lafnitz
Hartberg
Hartberg
 
Vr 31/03
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Grieskirchen
Grieskirchen
Vr 31/03
Hartberg
Hartberg
Gleisdorf
Gleisdorf
 
Vr 31/03
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
Allerheiligen
Allerheiligen
Vr 31/03
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Vr 31/03
DSC
DSC
: 0
FC Pasching
Pasching
 
Za 01/04
Weiz
Weiz
Union Gurten
Union Gurten
Za 01/04
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Di 04/04
Allerheiligen
Allerheiligen
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Do 06/04
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
 
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Vr 07/04
Gleisdorf
Gleisdorf
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Vr 07/04
Allerheiligen
Allerheiligen
Hartberg
Hartberg
Vr 07/04
Union Sankt Florian
Union St. Florian
DSC
DSC
 
Vr 07/04
Union Gurten
Union Gurten
Grieskirchen
Grieskirchen
Za 08/04
FC Pasching
Pasching
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Do 13/04
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Allerheiligen
Allerheiligen
Do 13/04
Weiz
Weiz
Gleisdorf
Gleisdorf
 
Vr 14/04
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Union Gurten
Union Gurten
Vr 14/04
Hartberg
Hartberg
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Vr 14/04
DSC
DSC
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Vr 21/04
Gleisdorf
Gleisdorf
Grieskirchen
Grieskirchen
Vr 21/04
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
Vr 21/04
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Vr 21/04
DSC
DSC
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Za 22/04
FC Pasching
Pasching
Hartberg
Hartberg
Za 22/04
Allerheiligen
Allerheiligen
Weiz
Weiz
 
Za 22/04
SV Lafnitz
Lafnitz
Union Gurten
Union Gurten
Di 25/04
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Vr 28/04
SC Kalsdorf
Kalsdorf
: 0
SV Lafnitz
Lafnitz
Vr 28/04
Hartberg
Hartberg
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Vr 28/04
Weiz
Weiz
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Vr 28/04
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Za 29/04
Union Gurten
Union Gurten
Gleisdorf
Gleisdorf
Zo 30/04
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
DSC
DSC
 
Di 02/05
Grieskirchen
Grieskirchen
Allerheiligen
Allerheiligen
Vr 05/05
Gleisdorf
Gleisdorf
SV Lafnitz
Lafnitz
Vr 05/05
Allerheiligen
Allerheiligen
: 0
Union Gurten
Union Gurten
Vr 05/05
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
 
Hartberg
Hartberg
Vr 05/05
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
 
Grieskirchen
Grieskirchen
Vr 05/05
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Za 06/05
DSC
DSC
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
 
Za 06/05
FC Pasching
Pasching
Weiz
Weiz
Zo 07/05
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Vr 12/05
SC Kalsdorf
Kalsdorf
 
Gleisdorf
Gleisdorf
Vr 12/05
Hartberg
Hartberg
DSC
DSC
Vr 12/05
Weiz
Weiz
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Vr 12/05
Grieskirchen
Grieskirchen
FC Pasching
Pasching
Za 13/05
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
Za 13/05
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
 
Za 13/05
Union Gurten
Union Gurten
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Za 13/05
SV Lafnitz
Lafnitz
Allerheiligen
Allerheiligen
Vr 19/05
FC Pasching
Pasching
Union Gurten
Union Gurten
Vr 19/05
Allerheiligen
Allerheiligen
Gleisdorf
Gleisdorf
Vr 19/05
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Vr 19/05
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Weiz
Weiz
Vr 19/05
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
SV Lafnitz
Lafnitz
Vr 19/05
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
DSC
DSC
Zo 21/05
Zo
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
 
Hartberg
Hartberg
Do 25/05
Do
Union Gurten
Union Gurten
Union Sankt Florian
Union St. Florian
Gisteren
Vr
Gleisdorf
Gleisdorf
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
Gisteren
Vr
SC Kalsdorf
Kalsdorf
Allerheiligen
Allerheiligen
 
Gisteren
Vr
Hartberg
Hartberg
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
Gisteren
Vr
Weiz
Weiz
: 0
DSC
DSC
Gisteren
Vr
Grieskirchen
Grieskirchen
 
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
Gisteren
Vr
SV Lafnitz
Lafnitz
FC Pasching
Pasching
16:00
ATSV Stadl Paura
Stadl Paura
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.