Terug naar live uitslagen  

Oesterreich Regionalliga West Live Uitslagen & Live Stream

Zondag, April 23, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Vr 22/07
FC Kufstein
Kufstein
Grodig
Grödig
Za 23/07
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
FC Hard
Hard
Za 23/07
USK Anif
Anif
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
Za 23/07
SAK 1914
SAK 1914
USC Eugendorf
Eugendorf
Za 23/07
Austria Salzburg
Austria Salz.
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
Zo 24/07
SCR Altach II
Altach II
SV Wörgl
SV Wörgl
Vr 29/07
Grodig
Grödig
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Vr 29/07
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
USK Anif
Anif
 
Vr 29/07
SV Wörgl
SV Wörgl
FC Kufstein
Kufstein
Za 30/07
Austria Salzburg
Austria Salz.
SCR Altach II
Altach II
Za 30/07
USC Eugendorf
Eugendorf
SC Schwaz
Schwaz
Zo 07/08
FC Kufstein
Kufstein
Austria Salzburg
Austria Salz.
Zo 07/08
USK Anif
Anif
Grodig
Grödig
Wo 10/08
SV Wörgl
SV Wörgl
USK Anif
Anif
Do 11/08
Grodig
Grödig
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
Do 11/08
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
USC Eugendorf
Eugendorf
Vr 12/08
FC Hard
Hard
Hohenems
Hohenems
Vr 12/08
SCR Altach II
Altach II
FC Kufstein
Kufstein
 
Vr 12/08
Austria Salzburg
Austria Salz.
 
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Vr 12/08
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
SC Schwaz
Schwaz
Ma 15/08
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
SV Wörgl
SV Wörgl
Ma 15/08
SC Schwaz
Schwaz
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
Ma 15/08
Hohenems
Hohenems
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
Ma 15/08
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
 
SCR Altach II
Altach II
 
Ma 15/08
USK Anif
Anif
Austria Salzburg
Austria Salz.
 
Ma 15/08
SAK 1914
SAK 1914
Grodig
Grödig
 
Ma 15/08
USC Eugendorf
Eugendorf
FC Hard
Hard
Ma 15/08
FC Kufstein
Kufstein
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
Za 20/08
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
FC Hard
Hard
Za 20/08
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
USC Eugendorf
Eugendorf
Zo 21/08
SV Wörgl
SV Wörgl
SAK 1914
SAK 1914
Vr 26/08
USC Eugendorf
Eugendorf
 
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
Vr 26/08
SAK 1914
SAK 1914
 
Austria Salzburg
Austria Salz.
Za 27/08
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
SCR Altach II
Altach II
Za 27/08
USK Anif
Anif
 
FC Kufstein
Kufstein
Zo 28/08
SC Schwaz
Schwaz
SV Wörgl
SV Wörgl
Vr 02/09
FC Kufstein
Kufstein
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
Vr 02/09
SV Wörgl
SV Wörgl
Hohenems
Hohenems
Vr 02/09
Grodig
Grödig
 
USC Eugendorf
Eugendorf
Za 03/09
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
Za 03/09
Austria Salzburg
Austria Salz.
SC Schwaz
Schwaz
Vr 09/09
SAK 1914
SAK 1914
FC Kufstein
Kufstein
Vr 16/09
FC Kufstein
Kufstein
SC Schwaz
Schwaz
 
Vr 16/09
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
: 0
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
Vr 16/09
Austria Salzburg
Austria Salz.
 
USC Eugendorf
Eugendorf
Zo 18/09
SCR Altach II
Altach II
Hohenems
Hohenems
Vr 23/09
SAK 1914
SAK 1914
 
USK Anif
Anif
Zo 25/09
SC Schwaz
Schwaz
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Wo 28/09
Grodig
Grödig
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
Vr 30/09
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
 
Grodig
Grödig
Vr 30/09
FC Kufstein
Kufstein
USC Eugendorf
Eugendorf
 
Za 01/10
USK Anif
Anif
SC Schwaz
Schwaz
Za 01/10
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
SAK 1914
SAK 1914
Vr 07/10
SC Schwaz
Schwaz
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
Vr 07/10
SAK 1914
SAK 1914
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
Za 08/10
Hohenems
Hohenems
 
USK Anif
Anif
Za 08/10
USC Eugendorf
Eugendorf
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Za 08/10
Grodig
Grödig
SV Wörgl
SV Wörgl
Vr 14/10
Austria Salzburg
Austria Salz.
: 0
Grodig
Grödig
Za 15/10
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
SV Wörgl
SV Wörgl
Za 15/10
USK Anif
Anif
USC Eugendorf
Eugendorf
 
Vr 21/10
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
FC Kufstein
Kufstein
Wo 26/10
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
Austria Salzburg
Austria Salz.
Wo 26/10
Hohenems
Hohenems
SC Schwaz
Schwaz
Vr 28/10
FC Kufstein
Kufstein
SV Wörgl
SV Wörgl
Zo 30/10
USK Anif
Anif
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
Wo 02/11
Grodig
Grödig
FC Kufstein
Kufstein
Wo 02/11
SV Wörgl
SV Wörgl
SCR Altach II
Altach II
 
Za 05/11
FC Hard
Hard
SC Schwaz
Schwaz
Za 05/11
USC Eugendorf
Eugendorf
Hohenems
Hohenems
Za 05/11
Austria Salzburg
Austria Salz.
 
FC Kufstein
Kufstein
Di 08/11
SV Wörgl
SV Wörgl
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Vr 17/03
SAK 1914
SAK 1914
TSV St. Johann im Pongau
TSV St. Johann
 
Za 18/03
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
Grodig
Grödig
Za 18/03
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Austria Salzburg
Austria Salz.
Za 18/03
SC Schwaz
Schwaz
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
Za 18/03
USK Anif
Anif
SV Wörgl
SV Wörgl
Di 21/03
USC Eugendorf
Eugendorf
: 0
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
Vr 24/03
Grodig
Grödig
: 0
SAK 1914
SAK 1914
Vr 24/03
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
 
FC Kufstein
Kufstein
 
Za 25/03
SCR Altach II
Altach II
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Za 25/03
Austria Salzburg
Austria Salz.
 
USK Anif
Anif
Zo 26/03
SV Wörgl
SV Wörgl
 
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
Za 01/04
SC Schwaz
Schwaz
Grodig
Grödig
Vr 07/04
Austria Salzburg
Austria Salz.
SAK 1914
SAK 1914
Vr 07/04
FC Kufstein
Kufstein
USK Anif
Anif
Vr 07/04
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
Za 08/04
Grodig
Grödig
 
Hohenems
Hohenems
Za 08/04
FC Dornbirn 1913
Dornbirn
FC Hard
Hard
 
Zo 09/04
SV Wörgl
SV Wörgl
SC Schwaz
Schwaz
Vr 14/04
SC Schwaz
Schwaz
Austria Salzburg
Austria Salz.
Za 15/04
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
FC Kufstein
Kufstein
Za 15/04
Hohenems
Hohenems
SV Wörgl
SV Wörgl
Za 15/04
USK Anif
Anif
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
 
Za 15/04
USC Eugendorf
Eugendorf
Grodig
Grödig
Wo 19/04
Wo
FC Wacker Innsbruck II
Wacker Innsbruck II
Austria Salzburg
Austria Salz.
Vr 21/04
Vr
SV Seekirchen 1945
Seekirchen
USK Anif
Anif
14:00
FC Kufstein
Kufstein
: -
SAK 1914
SAK 1914
14:00
SV Wörgl
SV Wörgl
: -
USC Eugendorf
Eugendorf
14:45
SCR Altach II
Altach II
: -
SC Schwaz
Schwaz

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.