Terug naar live uitslagen  

Oberliga Nordost-Nord Live Uitslagen & Live Stream

Woensdag, Juni 28, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Vr 05/08
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
FC Strausberg
FC Strausberg
Za 06/08
VSG Altglienicke
VSG Altglienicke
FSV Optik Rathenow
Optik Rathenow
Zo 07/08
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Vr 12/08
Germania Schöneiche
Ger Schoneiche
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Zo 28/08
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
Hansa Rostock II
Rostock II
Vr 09/09
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
FSV Optik Rathenow
Optik Rathenow
Vr 23/09
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
SV Lichtenberg
Lichtenberg
 
Zo 25/09
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
 
SV Altlüdersdorf
SV Altlüdersdorf
Vr 30/09
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
: 0
Victoria Seelow
Victoria Seelow
Ma 03/10
SV Lichtenberg
Lichtenberg
SV Altlüdersdorf
SV Altlüdersdorf
Vr 14/10
FC Strausberg
FC Strausberg
Malchower SV
Malchower SV
Vr 04/11
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
1. FC Frankfurt
1. FC Frankfurt
Vr 25/11
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
Za 26/11
SV Lichtenberg
Lichtenberg
: 0
Germania Schöneiche
Ger Schoneiche
Zo 04/12
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
FSV Optik Rathenow
Optik Rathenow
Zo 04/12
Grün-Weiss Brieselang
Grün-Weiss Brieselang
Hansa Rostock II
Rostock II
 
Zo 04/12
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
Victoria Seelow
Victoria Seelow
Vr 09/12
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Anker Wismar
Anker Wismar
Za 10/12
FSV Optik Rathenow
Optik Rathenow
 
Germania Schöneiche
Ger Schoneiche
Zo 26/02
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
Mecklenburg Schwerin
Mecklenburg Schwerin
Vr 03/03
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
VSG Altglienicke
VSG Altglienicke
Vr 17/03
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Malchower SV
Malchower SV
Vr 14/04
SV Lichtenberg
Lichtenberg
Victoria Seelow
Victoria Seelow
Vr 21/04
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
 
Germania Schöneiche
Ger Schoneiche
 
Wo 26/04
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
 
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
Za 29/04
SV Lichtenberg
Lichtenberg
Hansa Rostock II
Rostock II
Zo 30/04
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Mecklenburg Schwerin
Mecklenburg Schwerin
Wo 03/05
FC Strausberg
FC Strausberg
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
Za 06/05
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
SV Lichtenberg
Lichtenberg
Vr 12/05
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Grün-Weiss Brieselang
Grün-Weiss Brieselang
Vr 19/05
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Zo 21/05
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
VSG Altglienicke
VSG Altglienicke
Zo 28/05
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
SV Altlüdersdorf
SV Altlüdersdorf
Zo 28/05
FSV Optik Rathenow
Optik Rathenow
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
Zo 28/05
FC Strausberg
FC Strausberg
1. FC Frankfurt
1. FC Frankfurt
Zo 28/05
VSG Altglienicke
VSG Altglienicke
Germania Schöneiche
Ger Schoneiche
Za 03/06
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
Hansa Rostock II
Rostock II
Za 03/06
SV Lichtenberg
Lichtenberg
VSG Altglienicke
VSG Altglienicke
Za 03/06
CFC Hertha 06
CFC Hertha 06
Malchower SV
Malchower SV
 

Kampioenen in de afgelopen jaren

2017
1 SV Lichtenberg
2 SV Lichtenberg
3 SV Lichtenberg
4 Hansa Rostock II
5 FSV Optik Rathenow
2016
1 Union Fürstenwalde
2 Hansa Rostock II
3 Hertha Zehlendorf
4 Zimbabwe
5 SV Lichtenberg
2015
1 FSV Optik Rathenow
2 FC Schönberg
3 Luckenwalde
4 SV Lichtenberg
5 Malchower SV
2014
1 Berliner FC Dynamo
2 Brandenburger SC Süd
3 SV Lichtenberg
4 Hansa Rostock II
5 FC Strausberg
2013
1 BFC Viktoria 1889
2 Union Fürstenwalde
3 Berliner FC Dynamo
4 SC Eltersdorf
5 Luckenwalde
2012
1 Hansa Rostock II
2 1.FC Union Berlin II
3 FSV Optik Rathenow
4 TSG Neustrelitz
5 Torgelower SV Greif
2011
1 Torgelower SV Greif
2 Hansa Rostock II
3 Berlin AK 07
4 TSG Neustrelitz
5 1.FC Union Berlin II

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.