Terug naar live uitslagen  

KNVB Beker Cup Live Uitslagen & Live Stream

Zondag, April 23, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Wo 01/03
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
16
Vitesse Arnhem
Vitesse
5
Do 02/03
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
 6
SC Cambuur
Cambuur
3
Di 24/01
FC Volendam
Volendam
5
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
16
Wo 25/01
FC Utrecht
Utrecht
4
SC Cambuur
Cambuur
3
Wo 25/01
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
6
SC Heerenveen
Heerenveen
8
Do 26/01
Vitesse Arnhem
Vitesse
5
Feyenoord
Feyenoord
1
Di 13/12
FC Volendam
Volendam
VVSB
VVSB
Di 13/12
IJsselmeervogels
IJsselmeervogels
SC Heerenveen
Heerenveen
Wo 14/12
FC Zwolle
Zwolle
13
FC Utrecht
Utrecht
4
Wo 14/12
Vitesse Arnhem
Vitesse
De Jodan Boys
De Jodan Boys
 
Wo 14/12
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
ASWH
ASWH
Wo 14/12
Feyenoord
Feyenoord
1
ADO Den Haag
ADO Den Haag
12
Do 15/12
SC Cambuur
Cambuur
3
Ajax Amsterdam
Ajax
2
Do 15/12
Heracles Almelo
Heracles
 9
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
16
Di 25/10
VVSB
VVSB
Katwijk
Katwijk
Di 25/10
TEC VV
TEC VV
SC Cambuur
Cambuur
Di 25/10
ADO Den Haag
ADO Den Haag
12
SC Telstar
Telstar
16
Di 25/10
Go Ahead Eagles
GoAhead Eagles
De Jodan Boys
De Jodan Boys
Di 25/10
FC Volendam
Volendam
5
Almere City FC
Almere City
6
Di 25/10
Spakenburg
Spakenburg
ASWH
ASWH
Di 25/10
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
16
PSV Eindhoven
PSV
3
Wo 26/10
Kozakken Boys
Kozakken Boys
Ajax Amsterdam
Ajax
Wo 26/10
Heracles Almelo
Heracles
VV UNA
VV UNA
Wo 26/10
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
6
FC Emmen
Emmen
10
Wo 26/10
IJsselmeervogels
IJsselmeervogels
Koninklijke HFC
Koninklijke HFC
Wo 26/10
Vitesse Arnhem
Vitesse
5
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
11
Wo 26/10
FC Utrecht
Utrecht
4
FC Groningen
Groningen
10
Wo 26/10
Feyenoord
Feyenoord
1
Excelsior Rott
SBV Excelsior
14
Do 27/10
FC Zwolle
Zwolle
13
VVV Venlo
Venlo
1
Do 27/10
FC Eindhoven
Eindhoven
9
SC Heerenveen
Heerenveen
8
Di 20/09
VV Capelle
Capelle
FC Groningen
Groningen
Di 20/09
FC Rijnvogels
FC Rijnvogels
SC Cambuur
Cambuur
Di 20/09
Scheveningen
Scheveningen
 
FC Emmen
Emmen
Di 20/09
Rijnsburgse Boys
Rijnsburgse Boys
Almere City FC
Almere City
Di 20/09
JVC Cuijk
JVC Cuijk
SC Telstar
Telstar
Di 20/09
NAC Breda
NAC
8
VVV Venlo
Venlo
1
Di 20/09
FC Volendam
Volendam
5
MVV Maastricht
MVV
7
Di 20/09
EVV Echt
EVV Echt
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
Di 20/09
FC Den Bosch
Den Bosch
15
FC Eindhoven
Eindhoven
9
Di 20/09
BVV Barendrecht
BVV Barendrecht
Excelsior Rott
SBV Excelsior
Di 20/09
IJsselmeervogels
IJsselmeervogels
Achilles '29
Achilles 29
Di 20/09
Kozakken Boys
Kozakken Boys
Helmond Sport
Helmond
Di 20/09
HHC Hardenberg
HHC Hardenberg
De Jodan Boys
De Jodan Boys
Di 20/09
SC Heerenveen
Heerenveen
8
De Graafschap
De Graafschap
13
Wo 21/09
Dongen
Dongen
Go Ahead Eagles
GoAhead Eagles
Wo 21/09
PSV Eindhoven
PSV
3
Roda JC
Roda JC
15
Wo 21/09
Excelsior Maassluis
Excelsior Maassluis
Heracles Almelo
Heracles
Wo 21/09
NEC Nijmegen
NEC
17
ADO Den Haag
ADO Den Haag
12
Wo 21/09
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
 16
FC Dordrecht
Dordrecht
19
Wo 21/09
Achilles Veen
Achilles Veen
VVSB
VVSB
Wo 21/09
VV UNA
VV UNA
SV Huizen
SV Huizen
Wo 21/09
De Treffers
De Treffers
ASWH
ASWH
Wo 21/09
Spakenburg
Spakenburg
Fortuna Sittard
Fortuna Sitt'd
 
Wo 21/09
FC Lienden
Lienden
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Wo 21/09
Koninklijke HFC
Koninklijke HFC
OJC Rosmalen
OJC Rosmalen
Wo 21/09
DVS '33
DVS '33
FC Zwolle
Zwolle
Wo 21/09
Katwijk
Katwijk
Harkemase Boys
Harkemase Boys
Wo 21/09
Ajax Amsterdam
Ajax
2
Willem II
Willem II
11  
Do 22/09
FC Twente
Twente
7
FC Utrecht
Utrecht
4
Do 22/09
ASV De Dijk
ASV De Dijk
Vitesse Arnhem
Vitesse
Do 22/09
HSC '21
HSC '21
TEC VV
TEC VV
Do 22/09
Feyenoord
Feyenoord
1
FC Oss
FC Oss
17
Di 23/08
Quick Boys
Quick Boys
IJsselmeervogels
IJsselmeervogels
Wo 24/08
VVSB
VVSB
USV Hercules
USV Hercules
Wo 24/08
Amsterdamsche FC
AFC
Kozakken Boys
Kozakken Boys
Wo 24/08
Magreb '90
Magreb '90
Harkemase Boys
Harkemase Boys
Wo 24/08
Scheveningen
Scheveningen
Veenendaalse Voetbal
GVVV
Wo 24/08
Quick 1920
Quick 1920
JVC Cuijk
JVC Cuijk
Wo 24/08
Dongen
Dongen
OFC Oostzaan
OFC Oostzaan
Wo 24/08
AFC '34 Alkmaar
AFC '34 Alkmaar
FC Rijnvogels
FC Rijnvogels
Wo 24/08
DVS '33
DVS '33
VV AZSV
VV AZSV
Wo 24/08
RKSV Halsteren
RKSV Halsteren
VV Capelle
Capelle
Wo 24/08
VV Schaesberg
VV Schaesberg
HSC '21
HSC '21
Wo 24/08
VV UNA
VV UNA
ODIN '59
ODIN '59
Wo 24/08
HV&CV Quick
HV&CV Quick
EVV Echt
EVV Echt
Wo 24/08
HBS-Craeyenhout
HBSCraeyenhout
Achilles Veen
Achilles Veen
Wo 24/08
Oranje Nassau Sneek
ONS Sneek
ASV De Dijk
ASV De Dijk
Wo 24/08
USV Hercules
USV Hercules
ASWH
ASWH
Wo 24/08
OJC Rosmalen
OJC Rosmalen
VV Groningen
VV Groningen
Wo 24/08
BVV Barendrecht
BVV Barendrecht
Juliana '31
Juliana '31
Wo 24/08
UDI '19
UDI '19
Rijnsburgse Boys
Rijnsburgse Boys
Wo 24/08
De Jodan Boys
De Jodan Boys
SVZW Wierden
SVZW Wierden
Wo 24/08
SV Huizen
SV Huizen
RKVV Westlandia
RKVV Westlandia

Laatste Cup Winners

2017
1 AFC '34
2 Quick Boys
3 IJsselmeervogels
3 Groningen
2016
1 Feyenoord
2 Utrecht
3 AZ
3 VVSB
2015
1 Groningen
2 PEC Zwolle
3 Excelsior
3 Twente
2014
1 PEC Zwolle
2 Ajax
3 AZ
3 NEC
2013
1 AZ
2 PSV
3 Ajax
3 PEC Zwolle
2012
1 PSV
2 Heracles
3 AZ
3 Heerenveen
2011
1 Twente
2 Ajax
3 RKC Waalwijk
3 Utrecht
2010
1 Ajax
2 Feyenoord
3 Go Ahead Eagles
3 Twente
2009
1 Heerenveen
2 Twente
3 NAC Breda
3 Volendam
2008
1 Feyenoord
2 Roda JC
3 Heracles
3 NAC Breda
2007
1 Ajax
2 AZ
3 NAC Breda
3 RKC Waalwijk
2006
1 Ajax
2 PSV
3 AZ
3 Roda JC
2005
1 PSV
2 Willem II
3 Ajax
3 Feyenoord

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.