Terug naar live uitslagen  

Europa League Live Uitslagen & Live Stream

Zondag, Augustus 20, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Do 24/08
Do
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
: -
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
Eerste Been
Do
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Do 24/08
Do
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
UKR
: -
CS Marítimo
Maritimo
POR
Eerste Been
Do
CS Marítimo
Maritimo
POR
: 0
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
UKR  
Do 24/08
Do
FC Salzburg
Salzburg
AUT
: -
Viitorul Constanta
Viitorul C.
ROM
Eerste Been
Do
Viitorul Constanta
Viitorul C.
ROM
FC Salzburg
Salzburg
AUT
Do 24/08
Do
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
: -
SC Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
AUT
Eerste Been
Do
SC Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
AUT
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
Do 24/08
Do
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
UKR
: -
BATE Borisov
BATE Borisov
BLR
Eerste Been
Do
BATE Borisov
BATE Borisov
BLR
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
UKR
Do 24/08
Do
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
: -
FC Utrecht
Utrecht
NED
Eerste Been
Wo
FC Utrecht
Utrecht
NED
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
Do 24/08
Do
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
: -
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Eerste Been
Do
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Do 24/08
Do
Östersunds FK
Östersunds FK
SWE
: -
PAOK Salonica
PAOK
GRE
Eerste Been
Do
PAOK Salonica
PAOK
GRE
Östersunds FK
Östersunds FK
SWE
Do 24/08
Do
Fenerbahçe SK
Fenerbahce
TUR
: -
Vardar Skopje
Vardar Skopje
MAC
Eerste Been
Do
Vardar Skopje
Vardar Skopje
 MAC
Fenerbahçe SK
Fenerbahce
TUR  
Do 24/08
Do
FK Suduva
FK Suduva
LTU
: -
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Eerste Been
Do
Ludogorets
Ludogorets
BUL
FK Suduva
FK Suduva
LTU
Do 24/08
Do
AEK Athens
AEK Athens
GRE
: -
Club Brugge
Club Brugge
BEL
Eerste Been
Do
Club Brugge
Club Brugge
BEL
: 0
AEK Athens
AEK Athens
GRE  
Do 24/08
Do
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
: -
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
Eerste Been
Do
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
Do 24/08
Do
Skenderbeu
Skenderbeu
ALB
: -
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
CRO
Eerste Been
Do
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
CRO
Skenderbeu
Skenderbeu
ALB
Do 24/08
Do
Videoton FC
Videoton FC
HUN
: -
FK Partizan
Partizan
SER
Eerste Been
Do
FK Partizan
Partizan
SER
: 0
Videoton FC
Videoton FC
HUN
Do 24/08
Do
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
: -
AC Milan
Milan
ITA
Eerste Been
Do
AC Milan
Milan
ITA
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
Do 24/08
Do
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
: -
Panathinaikos
Pao
GRE
Eerste Been
Do
Panathinaikos
Pao
GRE
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
Do 24/08
Do
Sporting Braga
Braga
POR
: -
FH Hafnarfjordur
FH
ICE
Eerste Been
Do
FH Hafnarfjordur
FH
ICE
Sporting Braga
Braga
POR
Do 24/08
Do
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
: -
Ajax Amsterdam
Ajax
NED
Eerste Been
Do
Ajax Amsterdam
Ajax
NED
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Do 24/08
Do
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
: -
NK Domzale
Domzale
SLO
Eerste Been
Do
NK Domzale
Domzale
SLO
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
Do 24/08
Do
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
: -
FK Krasnodar
FK Krasnodar
RUS
Eerste Been
Do
FK Krasnodar
FK Krasnodar
RUS
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
Do 24/08
Do
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
: -
Everton FC
Everton
ENG
Eerste Been
Do
Everton FC
Everton
ENG
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
Do 24/08
Do
FK Austria Wien
Austria Wien
AUT
: -
NK Osijek
Osijek
CRO
Eerste Been
Do
NK Osijek
Osijek
CRO
FK Austria Wien
Austria Wien
AUT
Wo 02/08
AEL Limassol
AEL Limassol
 CYP
FK Austria Wien
Austria Wien
AUT
Eerste Been
FK Austria Wien
Austria Wien
AUT
: 0
AEL Limassol
AEL Limassol
CYP
Wo 02/08
FC Sion
Sion
SUI
FK Suduva
FK Suduva
LTU
Eerste Been
FK Suduva
FK Suduva
LTU
FC Sion
Sion
SUI
Do 03/08
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
FK Trakai
Trakai
LTU  
Eerste Been
FK Trakai
Trakai
LTU
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC  
Do 03/08
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
 BLR
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Eerste Been
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
BLR
Do 03/08
Odd Grenland BK
Odd Grenland
NOR
: 0
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
CRO  
Eerste Been
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
CRO
Odd Grenland BK
Odd Grenland
NOR
Do 03/08
Gabala FC
Gabala
AZE
Panathinaikos
Pao
GRE
Eerste Been
Panathinaikos
Pao
GRE
Gabala FC
Gabala
AZE
Do 03/08
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
ISR
Eerste Been
Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
ISR
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
Do 03/08
Videoton FC
Videoton FC
 HUN
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE  
Eerste Been
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE
Videoton FC
Videoton FC
HUN
Do 03/08
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
UKR
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
ROM
Eerste Been
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
ROM
: 0
PFK Aleksandriya
Aleksandriya
UKR  
Do 03/08
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
Aberdeen FC
Aberdeen
SCO
Eerste Been
Aberdeen FC
Aberdeen
SCO
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP  
Do 03/08
Sparta Prague
Sparta Praha
CZE
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
Eerste Been
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
Sparta Prague
Sparta Praha
CZE
Do 03/08
Fenerbahçe SK
Fenerbahce
TUR
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT
Eerste Been
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT
Fenerbahçe SK
Fenerbahce
TUR
Do 03/08
CS Fola Esch
Fola Esch
LUX
Östersunds FK
Östersunds FK
SWE
Eerste Been
Östersunds FK
Östersunds FK
SWE
CS Fola Esch
Fola Esch
LUX  
Do 03/08
Lyngby BK
Lyngby
DEN
FK Krasnodar
FK Krasnodar
RUS
Eerste Been
FK Krasnodar
FK Krasnodar
RUS
Lyngby BK
Lyngby
DEN
Do 03/08
Skenderbeu
Skenderbeu
ALB
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
CZE
Eerste Been
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
CZE
Skenderbeu
Skenderbeu
ALB
Do 03/08
PAOK Salonica
PAOK
GRE
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
UKR
Eerste Been
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
UKR
PAOK Salonica
PAOK
GRE
Do 03/08
CS Marítimo
Maritimo
POR
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
BUL
Eerste Been
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
BUL
: 0
CS Marítimo
Maritimo
POR
Do 03/08
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
FC Utrecht
Utrecht
NED  
Eerste Been
FC Utrecht
Utrecht
NED
: 0
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
Do 03/08
SC Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
AUT
KAA Gent
KAA Gent
BEL  
Eerste Been
KAA Gent
KAA Gent
BEL
SC Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
AUT
Do 03/08
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
Arka Gdynia
Arka Gdynia
POL
Eerste Been
Arka Gdynia
Arka Gdynia
POL
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
Do 03/08
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
Brøndby IF
Brondby
DEN
Eerste Been
Brøndby IF
Brondby
 DEN
: 0
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
Do 03/08
NK Osijek
Osijek
CRO
PSV Eindhoven
PSV
NED
Eerste Been
PSV Eindhoven
PSV
NED
NK Osijek
Osijek
CRO
Do 03/08
KV Oostende
Oostende
BEL
: 0
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
Eerste Been
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
KV Oostende
Oostende
BEL
Do 03/08
MFK Ružomberok
Ružomberok
SWK
Everton FC
Everton
ENG
Eerste Been
Everton FC
Everton
ENG
MFK Ružomberok
Ružomberok
SWK
Do 03/08
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
ROM
Eerste Been
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
ROM
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
Do 03/08
AC Milan
Milan
ITA
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
ROM
Eerste Been
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
ROM
AC Milan
Milan
ITA
Do 03/08
Panionios
Panionios
GRE
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
Eerste Been
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
Panionios
Panionios
GRE
Do 03/08
NK Domzale
Domzale
SLO
SC Freiburg
Freiburg
GER
Eerste Been
SC Freiburg
Freiburg
GER
NK Domzale
Domzale
SLO
Do 03/08
Sporting Braga
Braga
POR
AIK Fotboll
AIK
SWE
Eerste Been
AIK Fotboll
AIK
SWE
Sporting Braga
Braga
POR

Laatste Cup Winners

2017
1 Nice
2 Astana
3 Shirak
3 BATE
2016
1 Sevilla
2 Liverpool
3 Shakhtar Donetsk
3 Villarreal
2015
1 Sevilla
2 Dnipro Dnipropetrovsk
3 Fiorentina
3 Napoli
2014
1 Sevilla
2 Benfica
3 Juventus
3 Valencia
2013
1 Chelsea
2 Benfica
3 Basel
3 Fenerbahçe
2012
1 Atlético Madrid
2 Athletic Club
3 Sporting CP
3 Valencia
2011
1 Porto
2 Sporting Braga
3 Benfica
3 Villarreal
2010
1 Atlético Madrid
2 Fulham
3 Hamburger SV
3 Liverpool
2009
1 Shakhtar Donetsk
2 Werder Bremen
3 Dynamo Kyiv
3 Hamburger SV
2008
1 Zenit
2 Rangers
3 Bayern München
3 Fiorentina
2002
1 Feyenoord
2 Borussia Dortmund
3 Internazionale
3 Milan

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.