Terug naar live uitslagen  

Erste Division Live Uitslagen & Live Stream

Vrijdag, Augustus 18, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Ma 14/08
Ma
SV Ried
Ried
3
FC Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
4
Di 15/08
Di
Kapfenberg
Kapfenberg
8
: 0
SC Wiener Neustadt
Wiener Neustadt
1
Di 15/08
Di
WSG Swarovski Wattens
Wattens
 6
Austria Lustenau
Aust Lustenau
9
Di 15/08
Di
FC Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
7
Hartberg
Hartberg
5
Di 15/08
Di
FC Liefering
Liefering
2
FAC Team für Wien
FAC Team für Wien
10
18:30
Austria Lustenau
Aust Lustenau
9
: -
FC Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
7
18:30
Hartberg
Hartberg
5
: -
SV Ried
Ried
3
18:30
SC Wiener Neustadt
Wiener Neustadt
1
: -
WSG Swarovski Wattens
Wattens
6
18:30
FAC Team für Wien
FAC Team für Wien
10
: -
Kapfenberg
Kapfenberg
8
20:30
FC Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
4
: -
FC Liefering
Liefering
2
    Stand Erste Division
01.
(01.)
16
+10
12:02
05-01-00
06
18:30
02.
(02.)
13
+07
14:07
04-01-01
06
20:30
03.
(03.)
10
+01
10:09
03-01-02
06
18:30
04.
(04.)
08
+02
07:05
02-02-01
05
18:30
05.
(05.)
08
+00
08:08
02-02-01
05
20:30
06.
(06.)
06
+00
12:12
02-00-04
06
18:30
07.
(07.)
06
-02
06:08
02-00-04
06
18:30
08.
(08.)
06
-04
06:10
01-03-02
06
18:30
09.
(09.)
05
-03
04:07
01-02-03
06
18:30
10.
(10.)
03
-11
06:17
01-00-05
06
18:30
    Stand Erste Division
01.
(01.)
06
+05
07:02
02-00-01
03
20:30
02.
(02.)
06
+05
05:00
02-00-00
02
18:30
03.
(03.)
06
+03
07:04
02-00-01
03
18:30
04.
(04.)
04
+02
05:03
01-01-00
02
18:30
05.
(05.)
04
+01
03:02
01-01-00
02
20:30
06.
(06.)
03
-01
05:06
00-03-01
04
18:30
07.
(07.)
03
-02
05:07
01-00-03
04
18:30
08.
(08.)
03
-06
02:08
01-00-02
03
18:30
09.
(09.)
01
-02
01:03
00-01-02
03
18:30
10.
(10.)
00
-04
03:07
00-00-03
03
18:30
    Stand Erste Division
01.
(01.)
10
+05
07:02
03-01-00
04
18:30
02.
(02.)
07
+02
07:05
02-01-00
03
20:30
03.
(03.)
06
+04
09:05
02-00-01
03
18:30
04.
(04.)
04
+00
02:02
01-01-01
03
18:30
05.
(05.)
04
-01
05:06
01-01-01
03
20:30
06.
(06.)
04
-01
03:04
01-01-01
03
18:30
07.
(07.)
04
-02
03:05
01-01-01
03
18:30
08.
(08.)
03
+00
01:01
01-00-01
02
18:30
09.
(09.)
03
-03
01:04
01-00-01
02
18:30
10.
(10.)
00
-05
04:09
00-00-03
03
18:30
    Stand Erste Division
01.
(01.)
16
+10
12:02
05-01-00
06
18:30
02.
(02.)
13
+07
14:07
04-01-01
06
20:30
03.
(03.)
10
+01
10:09
03-01-02
06
18:30
04.
(04.)
08
+02
07:05
02-02-01
05
18:30
05.
(05.)
08
+00
08:08
02-02-01
05
20:30
06.
(06.)
06
+00
12:12
02-00-04
06
18:30
07.
(07.)
06
-02
06:08
02-00-04
06
18:30
08.
(08.)
06
-04
06:10
01-03-02
06
18:30
09.
(09.)
05
-03
04:07
01-02-03
06
18:30
10.
(10.)
03
-11
06:17
01-00-05
06
18:30
    Stand Erste Division
01.
(01.)
06
+05
07:02
02-00-01
03
20:30
02.
(02.)
06
+05
05:00
02-00-00
02
18:30
03.
(03.)
06
+03
07:04
02-00-01
03
18:30
04.
(04.)
04
+02
05:03
01-01-00
02
18:30
05.
(05.)
04
+01
03:02
01-01-00
02
20:30
06.
(06.)
03
-01
05:06
00-03-01
04
18:30
07.
(07.)
03
-02
05:07
01-00-03
04
18:30
08.
(08.)
03
-06
02:08
01-00-02
03
18:30
09.
(09.)
01
-02
01:03
00-01-02
03
18:30
10.
(10.)
00
-04
03:07
00-00-03
03
18:30
    Stand Erste Division
01.
(01.)
10
+05
07:02
03-01-00
04
18:30
02.
(02.)
07
+02
07:05
02-01-00
03
20:30
03.
(03.)
06
+04
09:05
02-00-01
03
18:30
04.
(04.)
04
+00
02:02
01-01-01
03
18:30
05.
(05.)
04
-01
05:06
01-01-01
03
20:30
06.
(06.)
04
-01
03:04
01-01-01
03
18:30
07.
(07.)
04
-02
03:05
01-01-01
03
18:30
08.
(08.)
03
+00
01:01
01-00-01
02
18:30
09.
(09.)
03
-03
01:04
01-00-01
02
18:30
10.
(10.)
00
-05
04:09
00-00-03
03
18:30

Kampioenen in de afgelopen jaren

2017
1 FC Liefering
2 LASK Linz
3 Austria Lustenau
4 Kapfenberg
5 SC Wiener Neustadt
2016
1 SKN St. Pölten
2 LASK Linz
3 FC Wacker Innsbruck
4 FC Liefering
5 Austria Lustenau
2015
1 Mattersburg
2 FC Liefering
3 LASK Linz
4 Kapfenberg
5 SKN St. Pölten
2014
1 SC Rheindorf Altach
2 Austria Lustenau
3 FC Liefering
4 SKN St. Pölten
5 Kapfenberg
2013
1 Grodig
2 SC Rheindorf Altach
3 Austria Lustenau
4 SKN St. Pölten
5 Kapfenberg
2012
1 Zimbabwe
2 SC Rheindorf Altach
3 LASK Linz
4 Austria Lustenau
5 SKN St. Pölten
2011
1 Admira
2 SC Rheindorf Altach
3 Austria Lustenau
4 Zimbabwe
5 SKN St. Pölten
2010
1 FC Wacker Innsbruck
2 Admira
3 SC Rheindorf Altach
4 SKN St. Pölten
5 Austria Lustenau
2009
1 SC Wiener Neustadt
2 FC Wacker Innsbruck
3 Admira
4 Austria Lustenau
5 SKN St. Pölten
2008
1 Kapfenberg
2 FC Gratkorn
3 Austria Lustenau
4 Austria Lustenau
5 FK Austria Wien II
2007
1 LASK Linz
2 SC Schwaz
3 DSV Leoben
4 Austria Lustenau
5 FC Gratkorn
2006
1 SC Rheindorf Altach
2 LASK Linz
3 Austria Lustenau
4 FK Austria Wien II
5 FC Gratkorn
2005
1 SV Ried
2 Kapfenberg
3 Zimbabwe
4 Austria Lustenau
5 DSV Leoben
2004
1 FC Wacker Innsbruck
2 Austria Lustenau
3 Kapfenberg
4 Zimbabwe
5 SV Ried
2003
1 Mattersburg
2 DSV Leoben
3 Austria Lustenau
4 Zimbabwe
5 LASK Linz
2002
1 FC Pasching
2 Austria Lustenau
3 Zimbabwe
4 Zimbabwe
5 LASK Linz
2001
1 Zimbabwe
2 Zimbabwe
3 Zimbabwe
4 DSV Leoben
5 Austria Lustenau

Best Doelpunten Makers van de afgelopen seizoenen

2016
1 Bruno
4
2 H. Wolf
4
3 B. Sulimani
3
2015
1 T. Pichlmann
20
2 Daniel Segovia
19
3 J. Wießmeier
15
2014
1 M. Pink
21
2 K. Onisiwo
18
3 S. Prevljak
14
2013
1 J. Aigner
22
2 N. Quaschner
13
3 G. Friesenbichler
11
2012
1 J. Aigner
18
2 D. Witteveen
17
3 Thiago
13
2011
1 D. Poljanec
19
2 C. Falk
18
3 Daniel Segovia
17
2010
1 B. Sulimani
19
2 P. Ježek
18
3 P. Seeger
18
2009
1 P. Bürger
18
2 M. Schreter
17
3 Tomi
17
2008
1 Diego Viana
20
2 M. Wojtanowicz
18
3 M. Sadovic
16

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.