Terug naar live uitslagen  

Champions League Live Uitslagen & Live Stream

Vrijdag, Augustus 18, 2017 - --:--:-- (Europe/Amsterdam)



Wedstrijden worden geladen. Een ogenblik geduld.

Di 22/08
Di
FK Astana
Astana
KAZ
: -
Celtic FC
Celtic
SCO
Eerste Been
Wo
Celtic FC
Celtic
SCO
FK Astana
Astana
KAZ
Di 22/08
Di
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
: -
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
Eerste Been
Wo
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
HNK Rijeka
Rijeka
CRO  
Di 22/08
Di
NK Maribor
Maribor
SLO
: -
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Eerste Been
Wo
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
NK Maribor
Maribor
SLO
Di 22/08
Di
Sevilla FC
Sevilla
ESP
: -
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
Eerste Been
Wo
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
Sevilla FC
Sevilla
ESP
Di 22/08
Di
Nice Côte d'Azur
Nice
FRE
: -
SSC Napoli
Napoli
ITA
Eerste Been
Wo
SSC Napoli
Napoli
ITA
Nice Côte d'Azur
Nice
FRE  
Wo 23/08
Wo
FC Kobenhavn
FC København
DEN
: -
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
Eerste Been
Di
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Wo 23/08
Wo
Slavia Praha
Slavia Praha
CZE
: -
APOEL FC
APOEL
CYP
Eerste Been
Di
APOEL FC
APOEL
CYP
Slavia Praha
Slavia Praha
CZE
Wo 23/08
Wo
CSKA Moscow
CSKA Moscow
RUS
: -
BSC Young Boys
Young Boys
SUI
Eerste Been
Di
BSC Young Boys
Young Boys
SUI
CSKA Moscow
CSKA Moscow
RUS
Wo 23/08
Wo
Liverpool FC
Liverpool
ENG
: -
TSG Hoffenheim
Hoffenheim
GER
Eerste Been
Di
TSG Hoffenheim
Hoffenheim
GER
Liverpool FC
Liverpool
ENG
Wo 23/08
Wo
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
: -
Sporting Lisboa
Sporting CP
POR
Eerste Been
Di
Sporting Lisboa
Sporting CP
POR
: 0
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM  
Di 01/08
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
Eerste Been
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
: 0
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Wo 02/08
BATE Borisov
BATE Borisov
BLR
Slavia Praha
Slavia Praha
CZE
Eerste Been
Slavia Praha
Slavia Praha
CZE
BATE Borisov
BATE Borisov
BLR  
Wo 02/08
APOEL FC
APOEL
CYP
Viitorul Constanta
Viitorul C.
ROM
Eerste Been
Viitorul Constanta
Viitorul C.
 ROM
APOEL FC
APOEL
CYP
Wo 02/08
CSKA Moscow
CSKA Moscow
RUS
AEK Athens
AEK Athens
GRE
Eerste Been
AEK Athens
AEK Athens
GRE
CSKA Moscow
CSKA Moscow
RUS
Wo 02/08
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
Club Brugge
Club Brugge
BEL
Eerste Been
Club Brugge
Club Brugge
BEL
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
Wo 02/08
FC Kobenhavn
FC København
 DEN
Vardar Skopje
Vardar Skopje
MAC
Eerste Been
Vardar Skopje
Vardar Skopje
MAC
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Wo 02/08
Viktoria Plzen
Plzen
 CZE
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Eerste Been
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
Wo 02/08
BSC Young Boys
Young Boys
SUI
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
UKR
Eerste Been
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
UKR
BSC Young Boys
Young Boys
SUI
Wo 02/08
FH Hafnarfjordur
FH
ICE
NK Maribor
Maribor
SLO
Eerste Been
NK Maribor
Maribor
SLO
FH Hafnarfjordur
FH
ICE
Wo 02/08
Ludogorets
Ludogorets
 BUL
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR  
Eerste Been
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Wo 02/08
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
FK Astana
Astana
KAZ
Eerste Been
FK Astana
Astana
KAZ
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Wo 02/08
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Celtic FC
Celtic
SCO
Eerste Been
Celtic FC
Celtic
SCO
: 0
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Wo 02/08
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
: 0
FC Salzburg
Salzburg
AUT
Eerste Been
FC Salzburg
Salzburg
AUT
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
Wo 02/08
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
FK Partizan
Partizan
SER
Eerste Been
FK Partizan
Partizan
SER
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
Wo 02/08
Ajax Amsterdam
Ajax
NED
Nice Côte d'Azur
Nice
FRE
Eerste Been
Nice Côte d'Azur
Nice
FRE
Ajax Amsterdam
Ajax
NED
Di 18/07
FK Astana
Astana
KAZ
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
Eerste Been
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
FK Astana
Astana
KAZ
Di 18/07
Alashkert FC
Alashkert
ARM
BATE Borisov
BATE Borisov
BLR
Eerste Been
BATE Borisov
BATE Borisov
BLR
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Di 18/07
Vardar Skopje
Vardar Skopje
MAC
Malmo FF
Malmö FF
SWE
Eerste Been
Malmo FF
Malmö FF
SWE
Vardar Skopje
Vardar Skopje
MAC
Di 18/07
FC Samtredia
Samtredia
GEO
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
Eerste Been
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
FC Samtredia
Samtredia
GEO
Di 18/07
The New Saints
TNS
WAL
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
Eerste Been
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
The New Saints
TNS
WAL
Di 18/07
Víkingur Gøta
Víkingur
 FRO
FH Hafnarfjordur
FH
ICE
Eerste Been
FH Hafnarfjordur
FH
ICE
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
Di 18/07
Buducnost Pod.
FK Buducnost
MNE
: 0
FK Partizan
Partizan
SER
Eerste Been
FK Partizan
Partizan
SER
Buducnost Pod.
FK Buducnost
MNE
Wo 19/07
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
APOEL FC
APOEL
CYP
Eerste Been
APOEL FC
APOEL
CYP
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Wo 19/07
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Dundalk FC
Dundalk
IRE
Eerste Been
Dundalk FC
Dundalk
IRE
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Wo 19/07
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA  
Eerste Been
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Wo 19/07
FC Kobenhavn
FC København
DEN
MSK Zilina
Zilina
SWK
Eerste Been
MSK Zilina
Zilina
 SWK
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Wo 19/07
Ludogorets
Ludogorets
BUL
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
Eerste Been
REO Vilniaus FK
Vilnius
 LTU
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Wo 19/07
NK Maribor
Maribor
SLO
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
Eerste Been
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
NK Maribor
Maribor
SLO  
Wo 19/07
FC Salzburg
Salzburg
AUT
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
Eerste Been
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
FC Salzburg
Salzburg
AUT  
Wo 19/07
Celtic FC
Celtic
SCO
Linfield Belfast
Linfield
NIR
Eerste Been
Linfield Belfast
Linfield
NIR
Celtic FC
Celtic
SCO
Wo 19/07
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
IFK Mariehamn
IFK Mariehamn
FIN
Eerste Been
IFK Mariehamn
IFK Mariehamn
 FIN
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Wo 19/07
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Eerste Been
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
Di 27/06
Alashkert FC
Alashkert
ARM
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
Di 27/06
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
KF Trepca '89
KF Trepca '89
Di 04/07
KF Trepca '89
KF Trepca '89
 
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
Di 04/07
FC Infonet
FC Infonet
EST
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
Eerste Been
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
FC Infonet
FC Infonet
EST
Di 04/07
College Cosmos
College Cosmos
 GIB
The New Saints
TNS
WAL
Eerste Been
The New Saints
TNS
WAL
College Cosmos
College Cosmos
GIB
Di 04/07
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Di 04/07
SP La Fiorita
La Fiorita
SMR
: 0
Linfield Belfast
Linfield
NIR
Eerste Been
Linfield Belfast
Linfield
NIR
SP La Fiorita
La Fiorita
SMR

Laatste Cup Winners

2017
1 Zrinjski
2 PSG
3 Viktoria Plzeň
3 Arsenal
2016
1 Real Madrid
2 Atlético Madrid
3 Bayern München
3 Manchester City
2015
1 Barcelona
2 Juventus
3 Bayern München
3 Real Madrid
2014
1 Real Madrid
2 Atlético Madrid
3 Bayern München
3 Chelsea
2013
1 Bayern München
2 Borussia Dortmund
3 Barcelona
3 Real Madrid
2012
1 Chelsea
2 Bayern München
3 Barcelona
3 Real Madrid
2011
1 Barcelona
2 Manchester United
3 Real Madrid
3 Schalke 04
2010
1 Internazionale
2 Bayern München
3 Barcelona
3 Olympique Lyonnais
2009
1 Barcelona
2 Manchester United
3 Arsenal
3 Chelsea
2008
1 Manchester United
2 Chelsea
3 Barcelona
3 Liverpool
2007
1 Milan
2 Liverpool
3 Chelsea
3 Manchester United
2006
1 Barcelona
2 Arsenal
3 Milan
3 Villarreal
2005
1 Liverpool
2 Milan
3 Chelsea
3 PSV
2004
1 Porto
2 Monaco
3 Chelsea
3 Deportivo La Coruña
2002
1 Real Madrid
2 Bayer Leverkusen
3 Barcelona
3 Manchester United
2001
1 Bayern München
2 Valencia
3 Leeds United
3 Real Madrid

Welkom op de snelste voetbal Livescore dienst. Alle scores worden automatisch om de paar seconden bijgewerkt.

Kies je favoriete team door te klikken op de ster naast de naam van het team.